Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezem: Mi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: Mi kell a nőnek? Tudom, mindenkinek más és más, ezért vagyok kíváncsi rá.

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 18:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
#7 ez nagyon szar volt, az ilyen szintűekhez még infósnak se kell lenni, egyáltalán nem kreatív
2015. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8. vagyok: na ezt egy másik kérdéshez akartam írni, így elég érdekesen néz ki :DD
2015. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Én is elsősorban biztonságot, egy olyan embert, aki mellett otthon és kényelmesen érzem magam, és elfogad olyannak amilyen vagyok, nem kell játszania az embernek az agyát. Amúgy pedig legyen intelligens és nagyon jó humorérzékű, bármikor fel tudjuk vidítani egymást. + hasonló érdeklődési kör.
2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
25%
Mondom én, hogy nem tudják, mi kell nekik. A valóságban a következők kellenek: jó kinézet, sok pénz, nagy farok.
2015. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyenrangú partner, akinek a helyén van az önbizalma, nem akar fölém kerekedni, gyerekesen makacskodni, nem szorul irányításra. Érzelmileg érett, az intelligenciánk (lehat az se árt, ha a végzettségünk) közel azonos, az értékrendünk nagyon hasonló és a céljaink egy irányba tartanak. Társ minden téren, barát és szerető. Jókat lehet vele beszélgetni, lehet rá támaszkodni és ő is nálam keres támaszt, a problémákat tudjuk egymás felé kommunikálni és megoldani közösen. Kreatív és figyelmes az ágyban. Kiáll mellettem bárkivel szemben. Külsőre is bejön, mert fontos a kémia, anélkül nincs jó szex.
2015. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%
Nekem: hasonló világnézet, hasonló érdeklõdés, kedvesség, türelem, jó humor, egy kis lazaság, és az alapvetõ emberi normák, mint hüség, megbízhatóság, segítõkészség, becsület.. Külsõre nincs zsánerem, de nem árt, ha sportol valamit. Nem kell kigyúrtnak lennie, de a testesebb, túlsúlyos férfiak annyira nem jönnek be.
2015. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
78%
Valaki nagyon frusztrált lehet itt, hogy lepontozza a normális válaszokat.
2015. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne, ha azt mondanám, hasonlítsd össze a tetteiket a szavaikkal. Máris megtudod melyikre kell figyelni, és melyikre nem.


Most milyen választ vársz a nőktől erre a kérdésre? Azt akarod hallani, hogy kedves, szerető, odaadó, tisztelettudó stb. közhely kell nekik?


Hallgasd meg figyelmesen, megkapod a választ a kérdésedre:

https://www.youtube.com/watch?v=rWVpO1zYmhc

2015. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%

Én személy szerint az érzelmet keresem, a vonzalmat és szenvedélyt, mindemellett meg az összhangot, közös érdeklődést és közös tevékenységeket. Egy őszinte barát, hűséges társ, aki támogat és szeret, de nem fél megmondani, ha hülyeségre készülök. Valaki, aki igazán jól meg tud dolgozni a hálószobában (vagy a konyhában, kocsiban, ...). Aki szeret és akit viszont szerethetek. Akivel a közös jövőnket együtt fel tudjuk építeni. És még millió más dolgot, de a kulcsmondat esetemben az első mondat lenne.


22/l

2015. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
65%
Én azokat a vonásokat kerestem, amiket aztán a férjemben meg is találtam: önbizalom, határozottság, vagányság, talpraesettség, szenvedély. Ugyanakkor fontos volt, hogy legyen gyengéd, gondoskodó, ragaszkodó (ez különösen lényeges, mert én is az vagyok), megértő, meg tudjon nevettetni, de a gondjainkat is megoszthatjuk, kiálljon, kitartson mellettem. Együtt tudjuk a jövőt tervezni, főbb kérdésekben hasonló legyen az értékrendünk. Olyan, akivel nemcsak szerelmesekként, hanem barátokként is együtt tudunk működni.
2015. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!