Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezem: Mi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: Mi kell a nőnek? Tudom, mindenkinek más és más, ezért vagyok kíváncsi rá.

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 18:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%

Ha elkalandozhatnak a gondolataim (és most ez fog történni), és lehet olyat is mondani ami tudom, hogy nem létezik, vagy igen ritka.


Szóval legyen számomra jóképű, de olyan vérlázítóan.

Legyen okos, az érdeklődési körünk közel megegyező. Legyen egy ezermester, akit akkor is hívhatok, hogy segítsen, amikor mindketten tudjuk, hogy én is meg tudnám oldani, ha nagyon akarnám. De ő jön, és segít egy szó nélkül. Én pedig körbeugrálhatom milyen ügyes.

Értsen a számítógépekhez, mert mindig elrontom.

Legyen piszkálódó, de törődő, és figyelmes is. Legyen provokatív, vicces és vevő a keserű humorra. LEGYEN -ápolt- ARCSZŐRZETE.

Legyen férfias férfi, felesleges nagyjaniskodás, felsőbbrendűségérzet, és agresszió mentesen.

Legyen kész egy komoly kapcsolatra, ami akármikor fordulhat komolyabbra, és komolyabbra.

Tökre nem érdekel, hogy mit dolgozik, de azt szeresse, vagy viselje el annyira, hogy nem velem üvöltözik a munkatársai helyett.

Legyen kényszere a "folyamatos" testi érintkezésekre ölelés, simogatás, puszi, egyéb kis apró gesztusok.. -folyamatos: nem csak a rózsaszín ködben, hanem akkor is amikor már lecseng a nagy szerelem.-

Nyilván legyen szerelem.

Eléggé örömteli lenne, ha csodaszép mély, dörmögő férfi hangja lenne, és még énekelni is tudna.

Szeressen kirándulni, és rángasson el engem is, ha először nincs is kedvem.

Ó igen.. És viselje el a személyiségem, sőt mi több... Tudja kezelni!

Szeresse a gyerekeket, a banánt, a bűnügyi sorozatokat, nyilván a Trónok harcát is. Legyen kényszere arra, hogy tudtomra adja azt, amit gondol, érez.



Na befejeztem az álmodozást.

Mi kell a nőnek elérhető áron? :D

Legyen meg a kémia, nézzen ki valahogy. Legyen humoros, kedves, okos, és vidám természetű. Minimum borostás, de jöhet a szakáll, és a szép bajusz is.

2015. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
21%

intelligencia, jó külső, kedvesség, jó anyagi helyzet, szép autó -lakás, jó munkája legyen a férfinek, ajándékok és meglepik, jó szex.

Legalább öszinte voltam

26/l

2015. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most meg akarom kérdezni a lepontozókat, hogy tulajdonképpen mi nem tetszett annyira a válaszomban, hogy így le kellett pontozni? Nem azért, mert a szívemre veszem, hanem tényleg baromira érdekel a miértje és tökre elolvasnám az indokokat:D

Nem fedi az leírás a pontozókat? Vagy az a baj, hogy beírtam a "biztonság" szót, és ebből a sok nőgyűlölő arra asszociál, hogy pénz? Nem azt jelenti nekem a biztonság, egyedül is el tudom tartani magam... Hanem mondjuk ne hagyjon ott a sz.rban, hanem tartson ki mellettem akkor is, ha mondjuk becsúszik a gyerek, ha nem jön össze a gyerek, ha beteg leszek vagy a rokonok betegek lesznek és ápolni kell őket, mert erre se minden ember képes. Hát irreális elvárás... (És ezt tapasztalatból írom, mert hagytak már ott a bajban).


Vagy az a baj, hogy önmagam akarok lenni a párommal, és nem akarok eljátszani valaki mást egy életen át? Hüm...

Vagy az a baj, hogy én a legvonzóbb tulajdonságnak a humorérzéket találom, és alapvetően ha hazamegyek valakihez jól akarom érezni magam, mert nálam tényleg ez az alapja mindennek és amivel igazán meg lehet fogni? Van olyan nő, akinek bejönnek a savanyú Jóskák és az életcélja, hogy ezeket az embereket tutujgassa, de az a nő nem én vagyok. Vagy épp az itt válaszolók úgy érzik, hogy ezt is jobban tudják, mint én? Lehet, se a nevem vagy se az arcom nem ismerik, de hát lehet igazatok van, mert én csak egy nő vagyok, honnan tudhatnám, hogy mit is akarok...:D Vagy az a baj, hogy nem állnék össze akármilyen intelligenciájú emberrel és engem taszítanak a bunkó tahók akiknek az egyetlen kikapcsolódása az lehet, hogy beülnek a legolcsóbb kocsmába bepiálni minden 2. nap és talán értelmesebb beszélgetéseket is folytatnék a párommal, mint hogy mi történt a legutóbbi VV részben?


De tényleg, miért? Mindenki tudja, hogy azt a választ várjátok, hogy az összes nőnek a pénz kell és a fullos külső (haha), de még ha igaz is lenne és ezt írnám be ugyanúgy mindenki lepontozna...:D Na akkor most kérdezem azt, hogy nem érzik ezt néhányan úgy, hogy valahol rezeg a léc meg ha máshol se egy válasz létezik és fogadható el, akkor miért pont egy ilyen szubjektív dolognál működne éppen?


Amúgy kifelejtettem egy nagyon fontos dolgot. Legyen meg a kölcsönös tisztelet...

2015. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 molnosszido válasza:
Szeressen mert akkor minden jo amit csinal .
2015. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%
#23 Én speciel azért pontoztam le a válaszodat, mert egy szó sem igaz belőle.
2015. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
25: honnan tudod? ugyan nem én vagyok a 23, de már ne is haragudj, mégis, ismersz MINDEN EGYES nőt a világon, hogy tudd, kinek mi kell? szerinted ha körülnézel CSAK ÉS KIZÁRÓLAG annak van barátnője aki gazdag vagy jóképű? mert akkor el kell keserítselek, szemüvegre van szükséged. elég csak az utcára kimenned, már nem ezt látod. de persze, szajkózd csak a magad igazát, valószínűleg ez a hozzáállás az, ami megakadályozza, hogy neked is legyen valakid...
2015. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

23-as, itt akkor is lepontoznak ha őszinte vagy, de ezzel nem illesz bele a sok kudarcaitól frusztrált ember másik nemről szóló elképzeléseibe. Nem kell velük foglalkozni. :) Szükségük van rá, hogy levezessék a feszültséget, hadd pontozzanak, ha ez egy kis örömöt és megkönnyebbülést jelent nekik. Van úgyis elég bajuk szegényeknek. :(

20-as voltam.

2015. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

25:


Oké, megkaptam a választ. C: Nő vagyok, ezért nem tudhatom mit is akarok:D Nagyon vicces ember vagy.

2015. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
# 28 van pasid?
2015. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
29: Kerülgetjük egymást valakivel, akiben mindezt megtaláltam, csak ez is egy hosszabb történet.
2015. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!