Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezem: Mi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: Mi kell a nőnek? Tudom, mindenkinek más és más, ezért vagyok kíváncsi rá.

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 18:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

UGYAN.. Én leírtam az egészet, hogy miről is álmodok 26% :D

Itt éli ki magát az aki annyira csicska,hogy ha valaha volt köze nőhöz, az is gyorsan elrohant. Következő tippem meg inkább az lenne, hogy életében nem volt még nő közelében.


Szánalmas amikor olyan kérdés alatt pontozzák le az embert, amikor megkérdezik, hogy Te mit gondolsz, érzel evvel kapcsolatban.


Nem baaaj én megnyugszok avval a tudattal, hogy ezeknek életükben nem lesz valamire való kapcsolatuk.

2015. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a nő milyen tudatszinten van.

Ez nem tudományos okoskodás, ennek hétköznapi tudásnak kellene lenni. És akkor kevesebbet szenvednénk.

Ebben az irományban van egy tudatszint skála:

[link]

Érdemes ránézni.

Egyébként a skála férfiakra is vonatkozik! :)

2015. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A Tengerész ***** válasza:
Hehe. Beleolvastam a válaszokba tuti, hogy nagyrészüket férfi írta.
2015. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!