Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a pasival?

Figyelt kérdés
35 éves, nincs barátnője.. Kb 1 éve volt egy 2 hetes kaland, de a csaj gyorsan dobta, azóta semmi, van egy nő, akiről párjaként beszél, de csak barátok..mi lehet a gond nála?

2015. máj. 30. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nagy gond lehet nála.Kevesek az infók.Személyiségproblémák,sb.
2015. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Es Te ki vagy ebben a tortenetben ha szabad tudni?
2015. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy no szingli 30-40-ig akkor mar az milyen meno dolog, milyen faasza csaj, nem szorul senkire.

De ha egy ferfi el igy akkor mar komoly baj lehet vele. Miert ez a kettos merce?

2015. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmiféle kettős mérce nincs. Csak nem értem. Én vagyok a női szereplő. És kötődik hozzám, mindíg őket keres, azt gondolja a külvilág együtt vagyunk, pedig nem. Tudom, hogy többre tart, mint barátot, de azt mondja nem akar belebolnyolodni, mert akkor tuti jóformán 1-2 hét múlva, azt meg nem élné túl, ha elveszitene.. Na nekem ez kicsit sántít
2015. máj. 30. 17:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Jóformán = kidobnám.. Bocs, szerkeszt a telom
2015. máj. 30. 17:44
 6/15 anonim válasza:
Valószínűleg zárkózott, távolságtartó férfiről van szó. Ami azt jelenti egy bizonyos pont után tegyen bármekkora vagy bármilyen erőfeszítést is, senkit sem tud magához közel engedni.
2015. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ebben van vmi.. Volt, hogy véletlenül megérintettem a vállát, hozzáteszem elég sokat van nálam, naponta találkozunk,és beszélünk is.. Szinte egész nap. Szóval hozzáértem.. És leblokkolt, se nem mert mozdulni, se nem mert szólni se semmit.. Vmi gond tuti van
2015. máj. 30. 17:53
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, nem lehet, hogy egyszerűen csak szeret élni, élvezi az életet, és semmi kedve valami hisztérikához?
2015. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a gondokat.
2015. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam.. Igazából mindenről lehet beszélni vele, kivéve erről.. Ezen a témán leblokkol és hárit.. Mégis.. Még a főnök, családja, is úgy tudja, hogy a barátnője vagyok..
2015. máj. 30. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!