Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végéhez ért a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végéhez ért a házasságom?

Figyelt kérdés

Gyermekünk megszületése után feleségem szépen fokozatosan leépített mindent ami kettőnk között volt.

Mostanra eljutottunk oda, hogy már sehova nem akar menni kettesben. Se egy vacsora, se egy színház, se egy mozi.

Az intimitást is teljesen leépítette mondván ő fáradt és nincs kedve hozzá.

Viták állandósulni látszanak minden piszlicsáré indokkal.

Azt érzem, hogy kimondatlanul ugyan de már feleslegessé váltam számára.

Persze beszélni vele erről nem lehet, mert nem akar.


Szeretnék újra boldog lenni.


Mitévő legyek?



2015. jún. 3. 13:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs tervben a megcsalása.
2015. jún. 3. 13:43
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
márpedig ha ultimátumot adsz neki, kénytelen lesz róla beszélni.... mondd el, h most nem jó neked és ha nem tudtok rajta közösen dolgozni, akkor ennyi.
2015. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon hihetetlen, hogy az esküvő és gyerek előtt nem vetted észre, hogy az ő életének célja egy gyerek létrehozása és nevelése. Jelenleg a leírtak alapján csak azért vagy az életében, mert anyagilag könnyebb így neki, beszélni pedig nem akar veled, mert akkor megbizonyosodnál erről és lelépnél. Ha újra boldog akarsz lenni, az csak egy másik nő mellett fog sikerülni. Milyen egyéb lehetőségeket látsz még a dologra? Miért tetted fel a kérdést?
2015. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Menjetek el párterápiára. Komolyan mondom. Nagyon sokan vannak így.
2015. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bence_ ***** válasza:
Kérdezd meg a párterápiát. Ha ő veled szeretne lenni akkor elmegy hiszen szeretné rendbe hozni a kapcsolatotokat. Ha nemet mond akkor annak is van egy jelentése.
2015. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pandas74 ***** válasza:

Talan van meg egy lenyeges kerdes....mennyi idos is a gyermek?

A kerdes megiteleseben velemenyem szerint ennek igen nagy jelentosege van.Ugyanis ,ha egy friss elmenyt ,uj helyzetet jelent a kapcsolatotokban egy nemreg erkezett gyermek,nos akkor -emiatt az uj elethelyzet miatt is -lehet oka ,indoka a parod viselkedesenek.

Foleg ha az anyasag erzese neki is uj,eddig ismeretlen dolog.....ebben az esetben talan neked is az.

Ha igy van akkor mindenkepp idot kell hagynotok egymasnak,had alakuljon a "Kis csalad".

Ha a gyermek mar regota megvan ,ezzel egyutt az uj hozzaallasi ,akkor mar nem lehet bpusztan ezzel indokolni,talan mashol lesz a gond.....Mindenkepp beszelnetek kell errol!

2015. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 éves múlt a gyerek...
2015. jún. 3. 20:40
 8/10 Pandas74 ***** válasza:

Ebben az esetben az elsoleg felallitott teoriam egyertelmuen megdolt....valami mas oka lesz akkor az elhidegulesnek.

Igy osztom azok velemenyet,akik elottem szoltak a parkapcsolati terapiaval kapcsolatban.

2015. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt készülök válni, csak nálunk fordítva van, én vagyok a nő.

Persze, ilyenkor sokan azzal jönnek, hogy biztos meghíztam, nem vagyok vonzó stb, de sajnos nem erről van szó.

Csinos vagyok, igényes, intelligens, jó beszélgetőpartner, jó a humorom, de hiába, a páromnak ezek már nem fontosak.

Őt csak az érdekli, hogy milyen focimeccs lesz este a tévében és hogy hétvégén mikor lesz F1 és MotoGP, mert ezekhez igazítja a munkaidejét.

Milliószor felhoztam már ezt a témát, de szerinte én akarok túl sokat és higgyem el, hogy a felnőtt párkapcsolatok ilyenek, pár év után már nincs benne semmi vonzó és romantikus.

Az az igazság, hogy jó ideje már nekem sincs kedvem vele semmihez, így már nem is erőltetem a dolgot.

Viszont arra rájöttem, hogy a gyerekekkel tök jól elvagyok nélküle is, szóval igazából nincs is rá szükségem.


Bocsi kérdező, hogy nem tudtam érdemi választ adni, de talán vigasztal a tudat, hogy nem vagy egyedül :)

2015. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem vagy egyedül!!!!!
2015. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!