Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátomnak a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Ő 26 én 27, következő félévben végez az egyetemmel. A haveri társaságom elhívott minket a Balatonra hétvégére. 8-an leszünk, lesz ott két baba is. Úgy várom, olyan aranyosak. Mivel nemrég műtötték a térdem, valószínűleg nem megyek majd a többiekkel pancsolni, úgyhogy picit majd én vigyázok a kicsikre. A barátom meg olyan furán reagált, úgy éreztem mintha utálná a gyerekeket, és ez nagyon rosszul esett. Azt mondta, hogy ő szívesen jön, a gyerekekkel sincs baja, 5-6 év múlva ő is szeretne, de most nem nagyon van még ráhangolódva a témára, nem tud odalenni érte, ha ott gügyögnek, sírnak. Mit tegyek?

2015. jún. 3. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető dolog hogy ő nem akar más gyerekeivel foglalkozni miközbe szórakozásra/pihenésre vágyik... veled. Okés hogy ott lesznek valakinek a gyerekei, de ne ti foglalkozzatok már velük. Nem éppen szórakozás gyerekekre vigyázni..
2015. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A baratod viselkedese a normalis szerintem.

Most miert rajongjon ket idegen babaert, akik ngy esellyel tonkreteszik majd a nyaralasat.

Majd 5-6 ev mulva raer rahangolodni, ez a termeszetes.

2015. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Missi_Key ***** válasza:
100%
attól még hogy nem szereti a magatehetetlenül vergődő és nyáladzó kis izéket, még nem komolytalan. amúgy valószínűleg ezzel burkoltan közölte hogy ő még nagyon nem akar most gyerekt, mivel látja milyen lelkes vagy.
2015. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, undorodnék ha valaki babajanak a vinnyogasat kene hallgatnom akkor amikor pihennék, plusz a párom őket nyalná. inkább elmennék a csaladommal vagy baratokkal nyaralni :D
2017. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!