Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hazudott nekem, azonban ehhez tudnom kell, hogy mennyire megbízható a messenger, amikor kijelzi, hogy ki mennyi ideje nem volt elérhető. Feleslegesen nem akarok balhézni. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A történt röviden: arra gyanakszom, hogy a barátom nem mondott igazat, sőt utána még mentegetőzött is, és most nem tudom kinek higgyek. Ahová "elvileg" ment, ott nincs wifi, és állítása szerint egész nap elfoglalt volt (déltől éjfélig).

Na most ettől függetlenül az én messengerem pedig azt jelezte, hogy 15kor és 17 után folyamatosan fent volt facebookon, "most aktív" jelzéssel. Más nem tudja a jelszavát, a telefonja nála volt. Azt szeretném tudni, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban, megbízható a messenger ilyen szempontból? Én eddig azt tapasztaltam, hogy valóban: amikor fent vagyok, használom a fecebookot, akkor elérhetőnek ír ki, még úgy is, hogy a chat ki van kapcsolva, viszont amint lelépek, onnantól számolja elég pontosan az eltelt időt, és annyit is ír ki másoknak. Ellenvélemény esetleg? Kérem, csak azok válaszoljanak, akik ismerik a messengert, van erre vonatkozó véleményük.

Félreértés elkerülése végett: nem ellenőrizgettem a párom, csak előfordul, ha hiányzik, hogy visszaolvasom a beszélgetéseinket, így láttam meg ezt is, hisz alapvetően bíztam benne, csak utálom, ha hazudnak nekem.


Köszönöm a válaszokat!

23/N



2015. jún. 4. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Plusz-minusz 1-2 perc eltéréssel akkor jelez online-nak csak, ha a fb. oldala meg van nyitva böngészőből vagy a messenger app meg van nyitva.


A messenger app elindítása pedig beállításfüggő. Ha a telefon folyamatosan be van logolva fb-on és fönn van a messenger app is, akkor ha van szabad wifi, automatikusan online-nak ír a messenger app. úgy, ahogy a fb. értesítések is alapból érkeznek telóra. )



Az elején én is azt akartam írni, hogy csak, ha megnyitja, akkor mutatja online-nak, de kipróbáltam és nekem ez így ment.


Ha nem is perdöntő, de minden esetre gyanús a dolog. Net mindenképp volt ott, ahova ment.

2015. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolatom elején nekem is volt ilyen h mondta nem ér rá este meg fenn volt facen de nem irt ram .Aztán benyögte h azért volt ez mert azt gondolta h ugy sem fog működni igy nem is eröltette a dolgot.Nem jött el hozzam meg ilyenek.
2015. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!