Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyom nagyon felideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom nagyon felidegesített, bántóan viselkedett velem, amúgy is fárasztó rossz napom volt, majd az mondtam neki fogja be a pofáját. Most nem beszél velem, hogyan engeszteljem ki? Nagyon paraszt voltam?

Figyelt kérdés
Nem szoktam vele így beszélni,de valamin összevesztünk,amúgy is fárasztó,rossz napom volt.Erre jön a kioktató szövegével,mindezt lekicsinylő hangnemben,mindezt úgy mintha tiszta hülye lennék,Elszakadt a cérna,és le kellett állítanom,így kicsúszott a számon,hogy fogja a be a pofoját.Tudom nem kellett volna,de nem bírtam magam tűrtőztetni.Hogyan engeszteljem ki?
2015. jún. 4. 18:46
1 2 3
 11/28 szántóvető ***** válasza:
0%
jobb a kapcsolat elején megmutatni hogy ki a főnök(másképp fogalmazva:hogy nem beszélhet veled akárhogy.)ma már ne szólj hozzá,aztán majd csak lesz valahogy.nem voltál paraszt egyáltalán,így legalább nem nő a fejedre a párod.
2015. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

én nem akadnék ki rajta, de érdemes átgondolni, hogy biztosan együtt akartok megöregedni?

"Erre jön a kioktató szövegével,mindezt lekicsinylő hangnemben,mindezt úgy mintha tiszta hülye lennék"

nem mondom , hogy ez már a világ vége, de ha nem jöttök ki olyan jól akkor miért a menyasszonyod?

egyébként valószínű ő is stesszes volt, nemcsak nekeed lehet nehéz napod.

2015. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

"fogja a be a pofoját"


Nálam is elszakad néha a cérna, a barátomnál is, de ilyen stílusban akkor sem beszélünk egymással.

EZ az agresszió előszele.

2015. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

ma 19:10


Akkor ő is agressziv?Ugyanis ő is beszélt már velem így,nem egyszer,amikor rossz napja volt neki.Akkor számítsak rá,hogy éjszaka amikor alszok,belém vágja a nagykést?Csak kérdem...Az hogy azt mondom fogja be a pofáját,az egyenlő azzal,hogy megfogom ütni?Na ne vicceljünk már..

2015. jún. 4. 19:18
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek nem kéne összeházasodni, ha ennyire nem jöttök ki egymással. Akárkinek akármilyen napja volt, egyrészt nem beszélünk a másikkal lekezelően, másrészt nem mondunk ilyen csúnyát. Egyik sem normális.
2015. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
adom az utolsó véleményét..még max 20 év után oké ha már néha egymás agyára mentek vagy így vezetitek le a feszültséget, de nem tom mennyire érdemes már így házasodni
2015. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell ezt tul reagálni.

:)

Majd megbekel ha ma nem majd holnap. Nekem ha nagy a szám akkor a párom szokta ezt mondani mire én csak jobban mondom.

A múltkor is mondta mire én leloklek a lépcsőn aztàn befogom.

Nem akkora nagy ügy mindenhol vannak viták

2015. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha dühösen így szólsz hozzá (és a menyasszonyod is lekezelően viselkedik veled), akkor nagy a valószínűsége, hogy a házasságotok évei alatt is lesznek ilyenek, vagy még durvább esetek. Ha pedig ne adj' Isten a gyerek(ek) előtt történne mindez... Nem folytatom. Tényleg gondolkodjatok el rajta, hogy összeilletek-e egy egész életre.
2015. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Jaj Kérdező odamentél már hozzá?????? Minek kérsz tanácsot, ha nem is csinálsz semmit, csak továbbra is a seggeden ülsz? :D
2015. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Szerintetek nem gáz, hogy legtöbben itt azt írjátok, hogy ne házasodjanak ezért össze, meg gondolkozzanak el a további kapcsolaton? Ti amúgy milyen kapcsolatban éltek? Szerintetek jobb a mézes mázas, csöpögős, mindent lenyelős kirakat kapcsolat? Nem hiszem el, hogy van olyan, hogy soha egy rossz, vagy hangosabb szó sem hangzik el a másikra éveken keresztül, vagy egy idegesebb megnyilvánulás sem történik.
2015. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!