Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyom nagyon felideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom nagyon felidegesített, bántóan viselkedett velem, amúgy is fárasztó rossz napom volt, majd az mondtam neki fogja be a pofáját. Most nem beszél velem, hogyan engeszteljem ki? Nagyon paraszt voltam?

Figyelt kérdés
Nem szoktam vele így beszélni,de valamin összevesztünk,amúgy is fárasztó,rossz napom volt.Erre jön a kioktató szövegével,mindezt lekicsinylő hangnemben,mindezt úgy mintha tiszta hülye lennék,Elszakadt a cérna,és le kellett állítanom,így kicsúszott a számon,hogy fogja a be a pofoját.Tudom nem kellett volna,de nem bírtam magam tűrtőztetni.Hogyan engeszteljem ki?
2015. jún. 4. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
olyan útálatos f**zkalap itt mindenki. Megeshet bárkivel és meg is esik. Adj neki valami virágot vagy mondd hogy nem úgy gondoltad.
2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 szántóvető ***** válasza:
21-es:legközelebb már k. anyázni fogja,idővel meg elszedi a pénzét.most kell megharcolni vele,ha rosszul sül el akkor inkább most menjenek szét amíg még nem házasok.
2015. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
szerintem amikor mindenki megnyugodott akkor egy nyugodt hangnemű közös békülés, és kölcsönös bocsánatkérés, felnőtt emberek módjára :)
2015. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
6%

Sehogy. Nem kell neki 5 éévmúlva gyerektartást fizetned, amikor kidob a lakásból amibe egy forintot nem tett.

Idegesítő volt? Sárkány volt? Keress egy angyalt.

2015. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%
20-as: olyan kapcsolatban élünk, amit te el sem tudsz képzelni. Nem azért, mert mézes-mázas, hanem mert tudjuk, hogyan kell szólni a másikhoz még a rossz pillanatokban is. Nem kell őrült, idegbeteg, bunkó módon viselkedni csak azért, mert valakinek rossz napja van. De ha neked ez a jó kapcsolat titka, egészségedre.
2015. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Ugyanis ő is beszélt már velem így,nem egyszer,"


Akkor is agresszió, megtalálta a zsák a foltját....

2015. jún. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Költőnő? ***** válasza:
ja, mer attól már habosbabos egy kapcsolat h nem sidjuk a másikat és nem hordjuk el mindennek... Vitatkozni mki szokott, ne adj isten veszekedni is, de TISZTELETTEL! És mi kérünk elnézést, ha ebbe a "fogdbeapofád" című "kedvesség" egyik oldalról sem fér bele.
2015. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin mindig mindenki a szakítást javasolja. Kérdező hagyd amíg lenyugszik aztán béküljetek ki és beszéljétek meg hogy nem fogtok egymással így beszélni mert ha most ilyen durvák vagytok mi lesz később? Rá és rád is vonatkozik ez.
2015. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!