Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogyasszam le a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogyasszam le a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ha szó esik róla rögtön ki akad. Na most lassan 4 éve vagyunk együtt, és eleinte se volt nádszál, de nem volt kövér. Viszont most már kezd KÖVÉR lenni és akármennyire is szeretem, elég szar ez így. Bele se merek gondolni mi lenne ha lenne 2 gyerek vagy akármi...

Egyébként úgy vettem észre hogy a menstruációja miatt hízik mert akkor sokat eszik, de leginkább azóta hízott meg amióta fogamzásgátlót szed.

Na most oké hogy fogadjam el az embert olyannak amilyen, meg ha igazán szeretem elfogadom de ez hülyeség... szeretem de még fiatal vagyok és nem egy túlsúlyos nővel szeretném leélni az egész életemet...

Lányok kérlek segítsetek vagy fiúk is akár, de ez így nagyon zavar :(


2015. jún. 4. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzásgátlótól szinte mindenki hízik. nem lehet, hogy valami más problémája van? lelki leginkább?én is akkor eszek sokat, ha van valami baj. ez olyan női szokás. illetve unalmamban is szoktam enni. sajnos bocsi, de csak személyes tapasztalatot tudok írni. itthon unatkozva eszek. ha a páromnál vagyok pl 3 napig, alig eszek valamit. ott lefoglal ő. próbáld őt lefoglalni. illetve invitáld sétálni, futni, bicózni. még vicces is lehet együtt edzeni a pároddal.
2015. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Megértelek....szerintem ha te nem edzel / testépítessz / élsz egészségesen, akkor kezdj el...

Főzz otthon párszor csirkemellet zöldségekkel, vagy bármi más egészséges kaját....ne engedd (ne közvetlenül, csak gátold meg valahogy) hogy chipset meg ilyeneket zabáljon...menjetek el együtt sokat kocogni / sétálni / stb..

Egy kövér emberen már az is meglátszik ha kóla helyett elkezd vizet inni...csak ennyi változás, és máris fogyni fog....

Mit mondd, ha szóba hozod? Hogyan reagál? El lehet érni titkon is...de ezzel te éred el magadban, hogy megutáld őt és a közös életeteket , szóval jobb lenne beszélni vele...

Amúgy én fogamzásgátló alatt 15 kilót fogytam (úgy hogy először én is híztam tőle....szóval ez nem kifogás egyáltalán, csak kamu mert lusta és inkább zabál)

2015. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Ez mindig érdekes hallani, tudom, hogy vannak ilyenek, de ettől függetlenül, se én se a másik 16 nő ismerősöm nem hízott még meg soha fogamzásgátlótól.


Lehet h nálatok is van még máss.-

2015. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Járjatok el együtt sportolni. Tenisz, fallabda, kerékpár, úszás, akármi. Majd akkor le fog fogyni.. és tiltsd el a cukrozott üdítőktől és egyéb édességektől, valamint egyetek teljes kiőrlésű dolgokat. Ha ezeket betartjátok fél év múlva már minimum 10-15 kilóval könnyebb lesz a barátnőd, ezt garantálom.
2015. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Támogasd az egészséges életmód folytatásában,segíts neki,mozogj vele együtt.Ne csak kritizáld,állj mellette!
2015. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is a fogamzásgátlót el kellene hagyni és máshogy védekezni, vagy legalábbis megpróbálni másik gyógyszert kiíratni.

Hiába mondják, hogy nem lehet hízni tőle, dehogynem! Nekem pl. olyan étvágyat csinált, hogy háromszorosát is meg tudtam enni mint azelőtt és még mindig éhes voltam, ha nem ettem, akkor meg ideges. Hiába, csak hat azért a hormonokra.


El lehet menni közösen edzeni, hasznos is, de igazság szerint a fogyás főképp az étrenden múlik. Valahogy egészségesebb, kalóriaszegényebb étrendre kellene rábeszélni, talán próbáld úgy megközelíteni, hogy aggódsz az egészsége miatt.

2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél neki súlyzót, fitness-videót, futócipőt, stb, csak megéri a célzást :D
2015. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első fogamzásgátlótól én is híztam.

Aztán felírt az orvosom másikat és attól teljesen rendbejöttem.

Szóval másikat kéne esetleg megpróbálni.

Én már 5 éve ugyanazt szedem és semmi mellékhatása nincs,.

2015. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
együtt éltek? mert akkor csinálhatnál csak egészséges kajákat, nasikat ne vegyetek, üdítő se legyen. neked is változtatnod kell így, de ha ennyire gyerekes hogy mindig megsértődik, ez a legjobb módja..
2015. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

huh köszönöm szépen a sok választ nagyon sokat segítettetek !!! :) Felpontoztam mindenkit!


Volt már hogy megbeszéltük akkor leadott 2-3 kilót, aztán felszedett 5-6 ot... igazándiból nem mond semmit csak elszomorodik és elsírja magát utána.


Egyszer régebben olvastam hogy lányoknál előfordulhat ha fiatalkorban, amikor elkezdenek nőiesedni, túl vannak terhelve akkor felborulhatnak a hormonjaik, és ez túlsúlyhoz vezethet. Na ő régen versenyszerűen úszott, szerintetek ez lehetséges?


Fogamzásgátlóhoz nem nagyon értek de elvileg a mostani adagja neki is új, ilyen alacsony hormontartalmú. Remélem az kipipálva!


Igen sajnos nem élünk együtt még, de most nyáron igyekezni fogok hogy minél többet legyünk egy fedél alatt, és minden nap több órát fogok vele sportolni.

2015. jún. 4. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!