Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadják már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják már végre el barátnőmet?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást de csak múlthéten jöttünk össze (osztálytársak voltunk) Az egész család bunkó vele minden ok nélkül.

Anyám szerint furcsa, túlbuzgó.. Akkor teljesen kiakadt amikor este 11kor átjött. Próbáltunk csendben lenni, de mindenre felkel..

Apám pedig egy másik téma.. Egyszer ő vitt el minket valahova, mi pedig beszélgettünk és elkezdtünk nevetni, erre ő lecs_sz minket.

Vagy volt amikor fent voltunk Pesten, jöttünk vissza, és még mi voltunk a hülyék, mert nem időben értünk haza. Megjegyzem nem mi tehetünk róla, hogy késett a vonat.. Vagy például egyszer nálunk aludt, véletlenül lekéstük a buszt, mert előbb jött, anya mondta, hogy akkor majd apa elvisz minket, én mondtam, hogy nem halunk bele 10 perc várakozásba, meg tudtam hogy mi fog következni.. Végig azt kellett hallgatnom, hogy hát engem még sosem ütött meg, de most megtenné.. Már nagyon idegesít hogy mindig előtte kell elkezdeni jelenetet rendezni.. Máskor meg nem szokott így viselkedni. Mindig csak akkor cs_szeget ha barátnőmmel vagyok..


18/f


2015. máj. 15. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is kiakadnék, ha valaki este 11kor jönne hozzánk...
2015. máj. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%

18 evesek, nehogy mar azon akadjanak ki, hogy 11-re erek haza -.-

Volt mar elotte baratnod? Lehet furcsa nekik a helyze es szokniuk kell

2015. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

én is nyakon vernélek ha 11 kor érnél haza és fellármáznátok az egész lakást...

ugyanis aki a divatos szarjaidat finnanszírozza az éppen pihenne... -.-"

2015. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy azon akadnék ki ha 11re érne haza. Hanem ha este 11kor megjelenne az ajtóban a csaj, hogy ''na megjöttem''. Ilyen későn nem illik átmenni senkihez. A szüleid házában legyetek már tekintettel arra, hogy pihenni szeretnének.
2015. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Azt gondolom egyikőtök sem olvasta, hogy "Próbáltunk csendben lenni, de mindenre felkel.. ". Teljesen át tudom ezt érezni, anyám 10\9 alkalommal üvölt a legkisebb zajra is, teszem azt ha este enni szeretnék valamit, akkor nem csak, hogy a melegítést felejthetem el, de a zacskóból nem lehet nyugodtan kivenni egy zsemlét. Arról nem is beszélve, hogy ha mondjuk wc re mennék, akkor is ez van - gondolom ezzel kapcsolatban is az a véleményetek, hogy mindent a ház úrnőjéért, és különben is miért nem csövelek egy üvegbe, azzal nem zavarnék senkit.
2015. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, délután nem tudtatok találkozni vagy mit keres 11-kor nálatok a csaj? :| Amíg nem laktam külön, 8 után alap, hogy senkit nem fogadtunk mint vendéget...
2015. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!