Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogyasszam le a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogyasszam le a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ha szó esik róla rögtön ki akad. Na most lassan 4 éve vagyunk együtt, és eleinte se volt nádszál, de nem volt kövér. Viszont most már kezd KÖVÉR lenni és akármennyire is szeretem, elég szar ez így. Bele se merek gondolni mi lenne ha lenne 2 gyerek vagy akármi...

Egyébként úgy vettem észre hogy a menstruációja miatt hízik mert akkor sokat eszik, de leginkább azóta hízott meg amióta fogamzásgátlót szed.

Na most oké hogy fogadjam el az embert olyannak amilyen, meg ha igazán szeretem elfogadom de ez hülyeség... szeretem de még fiatal vagyok és nem egy túlsúlyos nővel szeretném leélni az egész életemet...

Lányok kérlek segítsetek vagy fiúk is akár, de ez így nagyon zavar :(


2015. jún. 4. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az én gyógyszerem is nagyon alacsony hormontartalmú volt, mégis olyan éhségrohamaim voltak tőle, hogy szinte reszkettem.

Szóval ha észrevehetően hízott, amióta szedi, nem árt beszélnie a nőgyógyászával és másikat kiíratni.

2015. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ó, verseny sportok után, főleg úszásnál simán benne van a pakliban, hogy utána elhízik az ember ha abbahagyja a rendszeres mozgást és nem tér át a nyúl kajára. Sajna megszokja a szervezet azt az iszonyat terhelést és utána csak raktároz és raktároz és elpuhul a "normál" életmód mellett.


A mai fogamzásgátlók pedig nem konkrétan hízlalnak hanem olyan éhséget csinálnak, amit ha az ember nem vesz észre tudatosan, akkor azt hiszi a levegőtől hízik, mert ő nem is eszik. Szerencsések akiknek ezt a mellékhatást még nem kellett átélniük, de ne higgyék, hogy ez csak a mesékben létezik. Szóval vagy tudatosan figyelje az étkezését a barátnőd vagy váltson gyógyszert. Valamint hány éves? Azért 25 felett sajna már a "kor" miatt is lassul az anyagcsere (amire a fogamzásgátló még rá tesz egy lapáttal) és könnyebben rakódnak a kilók és nehezebb is leadni.


Szerintem ha sírós fajta ha a súlyáról van szó közösen vágjatok bele a fogyásba. Tehát ő fogyni fog, te meg izmosodsz. Win-win helyzet :) Mi párommal futni járunk, kirándulni, felülés versenyt rendezünk itthon és így tovább. Eddig használ.

2015. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Sportolj vele,meg a fogamzásgátloknak vannak mellék hatásai,és a nőknél mást vált ki. 20/F sok sikert a fogyáshoz
2015. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden szarra fogyni a hízását hülyeség.....csakis ŐŐŐŐ tehet róla....ha te mindenre fogod a hízást csak rá nem akkor nem látod normálisan a helyzetet....mint írtam, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlóm van, először híztam tőle majd fogytam 10-15 kilót, most kockahasam van.....ennyit erről (és én kiskoromban dundi voltam, szóval a hormonokról is ennyit)
2015. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 l9o9l válasza:

Vidd el futni, vagy fallabdázni, úszni...stb.

Sport után jobban esik a szex is, és az is fogyaszt ha szeret lovagolni pl.

2015. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na történt valami? 2 hónap alatt azért lehet eredmény :)
2015. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Még csak 16 napja írtam ki, de valamennyit sikerült igen. Úgy 2kg-ot kb. köszi még egyszer ! :)
2015. jún. 20. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!