Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi állhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi állhatott a probléma hátterében a kapcsolatunkban tekintetbe véve a súlyos személyiségváltozásokat?

Figyelt kérdés

22 éves volt mikor megismertem, közel két évig voltunk együtt. Az első évben semmi konfrontáció nem adódott közöttünk, utána jöttek a furcsa dolgok. Az még kis dolog, hogy állandó depresszióra való hajlam, az élet értelmének keresése, meredtem maga elé nézés, időnként az ereinek vagdosása (mondván jól esik neki). Elégedetlen volt a külsejével, holott mindig dicsértem. A fő probléma azonban nem ez. Egy idő után minden különösebb ok nélkül egyszer megütött engem, én védekezem, aztán nekem esett jobban. Szerette ha uralkodnak felette és szexuális interakció létesítése közben mocskosan beszélnek vele és amennyire lehet ütik, verik. Az is nagy vágya volt, hogy az aktus közben megfojtsák. Továbbá az X-Akták sorozat hatása alá került. Nála voltam és végig Moulder-ről beszélt, hogy így szereti, úgy szereti, vele álmodott. Amikor este sétáltunk erdőben, akkor úgy érezte, hogy hátulról valaki lecsap majd ránk. Nyilván a különböző filmek generálták nála, benne ezt a folyamatot. Azonkívül a kollégáival is flörtölt, amit utána el is mondott nekem. Gondolhatjátok, hogy esett. Nem tudott igazán dönteni, hogy kit válasszon. Egyik barátja sem volt megfelelő. Saját bevallása szerint sokból össze tudna rakni egy jót. Mi ez ha nem emocionális fluktuáció?

Vagy szerintetek lehet más oka? Megtévesztés? Tapasztalt valaki hasonlókat a kapcsolataiban?


2015. jún. 7. 01:37
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Én leolvasnám a villanyóráját.
2015. jún. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok férfi van, aki ilyen nőt keres.

Érzelmileg és szexuálisan mazochista viselkedést írtál le.

Szerintem vagy a kapcsolatotok elmélyülése aktiválta ezt őbenne, vagy a kapcsolatotok alatt, menet közben hatott rá valami/valaki így, amitől ilyen lett.

Súlyos belső konfliktusok, kisebbségi érzés is van őbenne, amit a leírásodban látok.

2015. jún. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
sérült a lelke, a tiéd meg vmennyire egészséges. Ha ő nem akar változtatni ezen, akkor hosszabb távon csak egy hasonlóan beteg lelkű emberrel fog kijönni, aki szintén nem akar változni.
2015. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!