Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak? Megcsalt?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyok együtt a párommal,vannak gyermekeink. Tudom nem illik belenézni más telefonjába,de ösztönösen ráérzek ha valami nem stimmel! Volt már rá példa hogy más nők száma úgy volt elmentve hogy autószalon,vagy férfinéven! Most találtam egy olyan nevű férfit(?) akit nem ismerek,nem hallottam róla! Híváslistájában megtaláltam,hívogatták egymást! Tudakozóban rákerestem,egy közeli település céget dobott ki! De ilyen céget miért hívogatna,pláne este 6-kor? Csak nekem gyanús? Mit tegyek? Felhívjam a számot?
2015. jún. 8. 07:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A többi számról hogy derült ki korábban, hogy női számok?
2015. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
szánalmas vagy.
2015. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha volt már rá példa,akkor minden előfordulhat.Felhívhatod a számot,de attól még nem tudod meg hogy mi van,akárki is veszi fel.Telefonban nem szoktam kutakodni,ajánlom ezt neked is :) Ha meg már megcsalt,kalandozott párszor,mellette maradtál,ne lepődj meg ilyeneken.
2015. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló!Az autószalonossal üzengetett,felhívtam,kiderült ki a hölgy!

2. Válaszoló! Te vagy a szánalmas hogy nem tudsz válaszolni normálisan! :-D

3. Válaszoló! Vannak olyan helyzetek amikor kutakodni kell! Ha megcsal,akkor tudjak róla,hogy én is tudjak lépni!

Szerintem te se örülnél ha megcsalnának a hátad mögött!

2015. jún. 8. 07:57
 5/29 anonim ***** válasza:
4: 1. vagyok, nem értem ezt a választ.
2015. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Annak az autószalonnak a neve volt elmentve,ahol vettem az autóm. Csak késöbb kiderült a haverjának a volt nője a telefonszám tulaja!
2015. jún. 8. 08:17
 7/29 anonim ***** válasza:
6: Értettem elsőre is, azt nem értem, hogyan derült ez ki!! :D
2015. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Úgy hogy találtam üzeneteket ahol a csaj a címét is leírta. Párom persze azt mondta hogy munkát segített neki találni. Tudom hogy nem így volt!(ez az eset régen,évekkel ezelőtt volt)
2015. jún. 8. 08:48
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát és akkor nem lett ennek következménye a kapcsolatotokban? Akkor most mennyivel leszel előrébb, ha most is lebuktatod? Csak kérdezem, mert ha zavar, mért nem teszel valamit, ha meg nem zavar, mért akarsz megbizonyosodni?
2015. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Akkor mikor történt az az eset,akkor mindketten úgy gondoltuk hogy külön folytatjuk. Aztán mégis együtt maradtunk! Most éreztem azt újra hogy valami nem oké vele! Sokszor idegesen érkezik haza a munkából! Tanácstalan vagyok! :-(
2015. jún. 8. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!