Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak? Megcsalt?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyok együtt a párommal,vannak gyermekeink. Tudom nem illik belenézni más telefonjába,de ösztönösen ráérzek ha valami nem stimmel! Volt már rá példa hogy más nők száma úgy volt elmentve hogy autószalon,vagy férfinéven! Most találtam egy olyan nevű férfit(?) akit nem ismerek,nem hallottam róla! Híváslistájában megtaláltam,hívogatták egymást! Tudakozóban rákerestem,egy közeli település céget dobott ki! De ilyen céget miért hívogatna,pláne este 6-kor? Csak nekem gyanús? Mit tegyek? Felhívjam a számot?
2015. jún. 8. 07:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

" mindketten úgy gondoltuk hogy külön folytatjuk. Aztán mégis együtt maradtunk"


Miért?

2015. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy szeret,és velem akarja leélni az életét! Sablonos szöveg,tudom! :-(
2015. jún. 8. 09:37
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát erre az a válasz, hogy a szeretet nem fogalom, hanem magatartás. És ő nem úgy viselkedett, mint aki szeretet ad Neked!
2015. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ezzel nagy igazságot írtál! Sajnos én is kezdem azt érezni hogy csak én adok,de nem kapok! Már mint szeretetet! :-(
2015. jún. 8. 09:44
 15/29 anonim ***** válasza:
szerintem az első válási döntésnél, mikor visszasírta magát evvel a Szeretlek-mondással, azt kellett volna felelned, hogy szivem, pont hogy arról van szó, hogy úgy viselkedsz velem, mint aki gyűlöl, mint aki harcol ellenem és átvertél. Ha ez nálad a szeretetteli viselkedés, akkor én nem kérek többet belőle! Nem váltál be szerelmi partnernek, mehetsz isten hírével.
2015. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Könnyen előfordulhat, hogy tényleg kalandozik a hátad mögött, mondhatni olykor becsúszik 1-2 baleset. De biztosra nyílván akkor tudod mondani ha bizonyított a dolog, beismeri/csaj beismeri, stb... pl: kérdőre vonod!


Az én kérdésem az, hogy úgy amúgy a hétköznapokban milyen ember, milyen a kapcsolatotok. A tenyerén hordoz, érzed, hogy szeret, veled gondol a jövőre, stb...? Vagy közel sem, elvagytok mint a befőtt, és ennyi?


Ez azért fontos, hogy tudhasd mi lehet a motivációja ha félrejár. Szexuális változatosság csak, kaland és ennyi, vagy egyszerűen kihűltetek, és fél lábbal már kint van a kapcsolatból?

Ugyanis csak ezen múlik, hogy mi az értelmes döntés ha tényleg félrejár. Ha csak változatosság közel sem biztos, hogy szét kell verni a családot, ha kihűlt akkor viszont vagy megpróbálhatjátok ismét felizzítani, vagy megy a levesbe az egész.

A szex az csak szex, a miértje fogja eldönteni, hogy ez a család is rommá megy mint sok másik, vagy sem.


Ha engem kérdezel hideg fejre intelek, ne érzelmektől túlfűtve dönts, nagyon szisztematikusan járj el. Egy család és a gyerekek sorsa függ ettől.

Először járj a végére, és először az derüljön ki, hogy pontosan mi a helyzet félrelépés, és a saját párkapcsolatotok frontján, csak aztán a megoldáson gondolkodj. És a megoldáson gondolkodj, megoldás orientált legyél.

2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Már sokszor leírtam, de most is ide kívánkozik.

A párod helyében leülnék Veled beszélni egy utolsót. megkérdezném, hogy bízol-e még benne, kapnál egy kis gondolkozási időt. Pozitív válasz esetén közölném a helyébe Veled, ha még egyszer előfordulna, hogy engedélye nélkül hozzányúlsz a személyes tárgyaihoz akkor azonnal lapát!!!

Ezen nincs mit ragozni....tisztelet,bizalom teljes hiánya...így nem érdemes egy kapcsolatot fenntartani!!!

37F

2015. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Dowd! Köszönöm a válaszod! Egyfajta megnyugvást érzek most ahogy olvasom válaszod! Ő soha nem volt az a fajta aki a tenyerén hordoz! Ami azért nekem kicsit hiányzik! A szexuális életünk is változatos,nem csak ágyban párnák közt!

37/F ! Kedves! Szerintem nem bírnád elviselni azt hogy a párod titkolódzik,előtted,vagy esetleg egy álnéven elmentett férfival sms-ezne,hívogatná!?

Bárkivel előfordulhat olyan dolog,amire azt mondta korábban hogy velem ilyen nem történhet meg!

2015. jún. 8. 10:36
 19/29 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező, az élet sajnos ilyen a "soha" simán ugyanúgy benne van a pakliban mint a "valószínű".

Örülök, ha megnyugvást hoztam neked, bár nem tudom miben :D A lényeg, hogy a kapcsolatot és a család egységét vedd előre priorításban, mert pár félre szexért nem érdemes mindent simára gyalulni. De ha a kapcsolat ment tönkre neked kell tudni, hogy érdemes e/lehet e menteni, de ezt neked tudnod is kell.

(no és neki is, mert két ember tudja helyre hozni, nélküle nem fog menni)

Szóval először nyerj bizonyosságot. És közben lélekben készülj arra, hogy igen, félrejárt.

2015. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Soha nem nyúlnék a párom személyes dolgaihoz kedves kérdező....sem a telefonjához, sem a számítógépéhez, sem az autójához, sem a táskájához. Nálam ez nem fér bele....de mindenkinek más az értékrendje. Ha a párom szerint valami probléma van, vagy kíváncsi valamire vegye a fáradságot és kérdezze meg mi a helyzet és ne a hátam mögött kutasson....ez gyerekes magatartás. Ha nem hiszi el, amit mondok, semmi keresnivalónk nincs egymás mellett. Szakítottam már meg emiatt kapcsolatot és áldom az eget, hogy megtettem....nem bírom elviselni a féltékenykedő embereket.

37F

2015. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!