Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak? Megcsalt?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyok együtt a párommal,vannak gyermekeink. Tudom nem illik belenézni más telefonjába,de ösztönösen ráérzek ha valami nem stimmel! Volt már rá példa hogy más nők száma úgy volt elmentve hogy autószalon,vagy férfinéven! Most találtam egy olyan nevű férfit(?) akit nem ismerek,nem hallottam róla! Híváslistájában megtaláltam,hívogatták egymást! Tudakozóban rákerestem,egy közeli település céget dobott ki! De ilyen céget miért hívogatna,pláne este 6-kor? Csak nekem gyanús? Mit tegyek? Felhívjam a számot?
2015. jún. 8. 07:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

37 F! Te drága!

Ne hogy már azt akard mondani hogy én értéktelen vagyok,mert bele néztem a párom telefonjába!

Nagyon magas lovon ülsz!

Tudod,jó magasról jó nagyot lehet esni!

Na,de keress gyorsan egy másik kérdést,hogy ott is le tudd írni(még kb. 500-szor) hogy lapátra való az összes olyan aki belenéz a másik telefonjába! :-D

2015. jún. 8. 19:24
 22/29 anonim ***** válasza:

Hogy értéktelen lennél....nekem más szó jut eszembe.

Beleszoktál más telefonjába is nézegetni vagy kizárólag a párod telefonjára vagy kíváncsi? Át szoktad nézni a holmiját, zsebeit(nem mosás miatt kérdezem!!)? Keresel az autójában parkolócetlit, hajszálakat? Ellenőrzöd a bankkártya kivonatokat?

Ne haragudj, de ez nagyon gyerekes. Kérdezz rá konkrétan a dologra, ha hazudik vagy nem őszintén válaszol akkor szakíts minél hamarabb és minden problémád megoldódott.

37F

2015. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

37F!

Nem szoktam más telefonját bújni!

A páromét is csak most(hosszú idő után) néztem meg!

Már volt rá példa,hogy rákérdeztem,de inkább hárít,és lezárja a témát!

A zsebeit átnézem,igen mosás előtt!

A bankszámláit azt se tudom hol tárolja,de nemgis érdekel!

Azt azért tudni kell,hogy miből ered nálam ez a bizonytalanság!

Mégpedig,a történet az hogy huszonakárhány éves koromban azt hittem megtaláltam a hozzám illő embert!

Több hónapja voltunk együtt mikor kiderült babát várok. Örült,azt mondta ő fogja elkészítettni a kiságyat!

Aztán egy nap a táskájából kiesett egy banki levél,az ő neve volt rajta,csak a neve után ott volt a -né!

Én ott maradtam a babával egyedül!(az abortuszról lecsúsztam)

Én aki világéletemben utáltam,undorítónak tartottam hogy nős férfiakkal kezdjen ki egy nő,önhibámon kívül belekeveredtem!

Lehet naiv is voltam,ezen már kár rágódni!

Tudom hogy bíznom kellene benne,de nehéz mert mindig bennem van a félsz!

Remélem kicsit megérted most már hogy miért lestem bele a telefonjába!

De öröm az olyant olvasni,amit te is írsz,hogy teljesen megbíztok egymásban !

Remélem felfejlődöm én is hamarosan erre a szintre,mert nem szeretném a csonka családok számát gyarapítani!

2015. jún. 8. 22:03
 24/29 anonim ***** válasza:

"Soha nem nyúlnék a párom személyes dolgaihoz kedves kérdező....sem a telefonjához, sem a számítógépéhez, sem az autójához, sem a táskájához. Nálam ez nem fér bele...."


Akkor sem, ha olyat tett, ami alapján nem a párod többé, hanem az ellenséged?

A kígyó, aki tévedésből a keblemen melengettem, ha megmar, én eldobom, és nem tekintem páromnak többé.

2015. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hidd el Nekem, hogy egész más ember lesz belőled amikor azon kattogsz, hogy a párod vajon megcsal-e? Teljesen eltolódik az értékrended és olyan dolgokat fogsz csinálni amit korábban soha....bekerülsz egy mókuskerékbe.

Az egyik barátom párja egy igazi hárpia....még abba is beleszól mikor és meddig jöhet el Velünk sörözni...elképesztő, hogy ezt egyes emberek tűrik. Minél tovább hagyják ezt a viselkedést annál inkább rápakolnak egy lapáttal ....teljesen ellenőrzése alá akarják vonni a másikat. Teszi mindezt azért, mert tutira akar menni nehogy megcsalják. Akit meg akarnak csalni azt meg is fogják, mert a viselkedésével olyan dühöt, dacot vállt ki a másikból, hogy nem is fogja fel mit csinál.

Azt javasolnám Nektek, hogy kizárólag a pasi veletek szembeni viselkedésére koncentráljatok, és ne az apró jelekből próbáljatok elméleteket gyártani. Ha egy pasinak máson járnak a gondolatai az nagyon könnyen érzékelhető...rákérdezel mi van. Ha nem őszinte, ha hazudik, ha nem tud a szemedbe nézni akkor annyi.....nem kell tovább erőltetni a dolgot.

Azt mondod Naív vagyok? Lehet,de nem érdekel....szeretek így élni, nyugalomban, kiegyensúlyozottan. Szeretem a párom és teljesen megbízom benne....és ameddig azt kapom tőle amire szükségem van, ráadásul önként, nem érdekel mit csinál a hátam mögött.

Az egész féltékenykedés hátterében mindig ott a félelem...csak az nem mindegy mitől rettegsz. Hogy elhagynak? Hogy lecserélnek? Hogy becsapnak? Hogy kihasználnak? Nem attól félsz, hogy ezeket a folyamatokat nem Te irányítod és ki vagy szolgáltatva egy másik személynek.

37F

2015. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

37F!

Nem jól olvastad az utolsó válaszom!

Nem te rád értettem,hanem magamra a naivságot!

De azt komolyan gondolod,hogy "nem érdekel mit csinál a hátam mögött"?

Tehát ha neked megad a párod maximálisan mindent,akkor bármit csinálhat a hátad mögött?

Ezt így nem értem!

2015. jún. 9. 10:36
 27/29 anonim ***** válasza:
26: Hát én sem.:)
2015. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha megcsal rájössz abból is, hogy nem nézel bele a telefonjába. Mi tudtuk egymás minden jelszavát (voltak beváltak), a telefon feloldó kódokat, mégsem néztük egymás dolgait. Mikor bejött más neki a képbe, a viselkedéséből tudtam. Bele se kellett nézni semmibe.

Amúgy meg nyomozni nem jó. Ha megnézed és találsz valamit, minimum magadat idegesíted. Ha elmondod neki, akkor őt is és ezután még jobban fog figyelni akkor is, ha nem követett el semmit.

38F :)

2015. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

38F!

Boldog szülinapot!(gondolom szülinap volt,nem a számot írtad el! :-) )

Akkor tehát nálatok megtörtént a megcsalás!?

De csak a párod részéről?

Miért?

Ilyenkor nem kérdezed meg magadtól hogy miért kellett neki más? Mi hiányzott neki hogy azt másnál kezdte keresni?

Ha nem válaszolsz,azt is megértem!

2015. jún. 11. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!