Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most 3 pofont adtam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most 3 pofont adtam a barátnőmnek" mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mondtam neki,hogy engedjen haza,erre ő mellbe vágott hogy nem mehetek haza.. mondom hagyjon békén, és elmegyek holnap megbeszéljük,erre lökdösött,szorította a kezem, én meg 3 keményebb pofont adtam neki...

Nagyon hülyén érzem magam, mitévő legyek?...


2015. jún. 8. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
A csaj helyében dobnálak,nőt nem ütünk meg.
2015. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Három a magyar igazság, egy a ráadás. :D
2015. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Provokált, fizikai erőszak részéröl (lökdösött, mellbevágott), jelentsd fel! :D
2015. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

#11


De a csaj megütheti, leköpheti, megdobálhatja a hapsit. Szép új világ.

2015. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
A nőket nem szabad ütni.... csak rúgni. :D
2015. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 opened paradise ***** válasza:

"Mert nem tudok tovább számolni"


Végre megint tudtam nevetni kommenten! :D

(Nem,a nő verés nem vicces,ne forgassuk ki)

2015. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Nyámnyila tápos gyerek vagy. Afféle lúzer.

Ilyenkor nem pofozkodunk, hanem két ujjal ráfogunk a csuklyás izomra, és szépen leültetjük a hölgyet, majd várunk szűk félpercet, amíg megnyugszik. Betakarjuk, meg ne fázzon, amíg pihenget.

Ezt követően el lehet battyogni hazafelé.

Nőt NEM ütünk meg!

2015. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
az nem is volt írva, h a másik fél férfi
2015. jún. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bár nem voltunk szemtanúi az esetnek, úgy tűnik, egyikőtök sem a jogos önvédelem szintjén alkalmazta az erőszakot. Beszéljétek meg, ha lecsillapodtak a kedélyek. A jövőben pedig mindkettőtök részéről több kontrollt (azt hiszem, ezt ti is így gondoljátok).
2015. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A pofonnál súlyosabb gondojaid vannak.


Tipikus függőségi kapcsolatban élsz, ahol ddig nyomjátok egymást amig valamelyikőtök fizikai erősza alkalmaz.

Valamiz sűrgösen tegyél, szakíts vayg beszélj a csajjal , hogy ez nem mehet agy tovább , és nagyon nézz magadba, ha nem bírod a függségi kapcsolatot megszakítani menj pszihologushoz..


Ha nem csinálsz semmit sokkal jobban eldurvulhat a helyzet. abban a szakszában vagytok amikor gondolatban már megölnétek egymást. Szóval jobb a hagyni most.

2015. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!