Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már én se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már én se akarom megmenteni már a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, most pár hétre hozzám költözött.

Igazi rémálom, ugráltat, piszkál, könyörögnöm kell, hogy segítsen. Eddig tervezgettem, hogy valamikor vele akarok élni, már nem igazán.

1,5 hónapja kérem, hogy töltsünk el közösen a szabadban 1 napot, persze semmi ideje nem volt rám. A héten jött a telefon, hogy a barátaival menjen el egy egynapos programra, azonnal ugrott. Ezen én elsírtam magam, mert nagyon szerettem volna kikapcsolódni vele. Ő üvöltözni kezdett velem. Tudni kell, hogy rengeteg mindent megígért nekem ezalatt az 1 év alatt, és ami 20 perc sétánál messzebb volt, oda nem jutottunk el. Kb. fél éve söröztünk legutoljára.

Ma pedig elment. Az a legrosszabb, hogy olyan jól esik egyedül lenni.

Ráadásul ma a gépén kezdtem el dolgozni, ahogy a fájlok között keresgéltem találtam 4 szerelmes verset 1 lánytól, aki kb 2 hónapja le akart vele feküdni. Tudtommal azóta nem beszélt vele, a dolog pikantériája, hogy mai dátummal volt elmentve, a másik 3 pedig januárban. Ki sem borultam, csak azt éreztem, hogy ennél többet nem is vártam tőle.

Már nem akarom megmenteni ezt az egészet. Pedig nem vagyok az a típus, aki csak úgy kukába dobja a kapcsolatát. Úgy érzem az elveimmel mennék szembe, ha nem esnék neki a megjavításnak.


2015. jún. 14. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kapcsolatot én sem menteném meg. Gondolom fiatal vagy, az írásod alapján értelmes, szerintem ennél a fiúnál biztosan találsz jobbat.
2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

"Úgy érzem az elveimmel mennék szembe, ha nem esnék neki a megjavításnak."


Hogy érezed, mi az, amin te tudnál javítani ebben a kapcsolatban?

2015. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy életed van. keress olyat aki mellet te vagy az első.És igazi nőnek érzed magad mellette,és Imád.
2015. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell hagynod ennyi. Nem kell itt ódákat zengeni, meg hosszú hosszú magyarázatot adni. Ennyi vége slussz passz-
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha haza jön, cuccold össze a holmiját és dobd ki.

Ne vesztegess több időt rá.

2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Az egész "kapcsolatod" romokban hever és a leírtakból arra lehet következtetni hogy nem szeret téged.

Hagyd ott.

2015. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
El kell fogadnod, hogy nem lehet megmenteni ezt a kapcsolatot. Tovább kell lépned.
2015. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy kapcsolatot fenntartani olyan mint egy kétfős kenuval árral szemben haladni.

Ha mindketten eveztek könnyű, ha csak egyikőtök, akkor jó esetben egyhelyben rostokoltok, rosszabb esetben elvisz az ár, mert az evező fél elfárad.

Magyarán: sokra mész az elveiddel, ha megfulladsz.

Amúgy meg az elv olyan, mint a hasmenés: tartod amíg csak lehet.

2015. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Par eve nekem is hasonlo helyzet volt az akkori elettarsammal. Aznap felhivtam a munkaban, h nem akarom tovabb ottlatni a lakasban. Aznap kirugtam, ahogy hazaert. Nem kerdeztem semmit. Figyeltem, ah pakol, H nehogy ne emlekezzen, mi az ove.. Mondtam nrki, h mIndent vigyen , mert este zarat cserelek. Igy lett vege egy 4 eves kapcsolatomnak, egyuttelesemnek. Mar az eskuvot, gyereket tervezgettuk.



Azonnal rugd ki a pasid!

N

2015. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!