Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket es fel eve vagyunk egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket es fel eve vagyunk egyutt es most kovetkezne egy "kis ido" (2 ev) kulon. Mukodhet? Velemenyek?

Figyelt kérdés

En 23 eves vagyok o pedig 24. Kapott egy osztondijat hogy kulfoldon vegrzhessen egy mesterit. Tenyleg nagy dolog egy ilyen osztondij, nem is gondolta, hogy mrgkaphatja, de sikerult. Tudon, nekem tamogatnom kene de egyszeruen nem is tudom mit gondoljak. Eddig minden szuper volt szeretjuk egymast. Nekem elso komoly baratom en pedig neki a 3ik. Nem valami csajozos tipus sosem volt ellenben komoly es nagyon fontos neki a tanulas. De egy kollegiumba lakni, tele fiatalokkal... elkerulhetetlen az ismerkedes. Tudom nem csalna meg de egy kis feltrkenyseg azert van bennem.

Felek nagyon, hogy mi lesz. Nem akarjuk elvesziteni egymast. O azt mobdja, hogyha igazi ami koztunk van es tenyleg akarjuk akkor mukodni fog, ha pedig nem akkor elobb utobb szakitas lenne a vege. En pedig egy kicsit ugy latom? Hogy ha igazi, akkor miert hagy itt? Vagy lehet, hogy epp ez lesz az ok amiert nem fog mukodni, hogy elmegy. :( velemenyek?


2015. jún. 17. 08:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod, erot ad a tudat, hogy tenyleg lehetseges, meg akkor is ha nehez. Milyen volt elengedni ot? Ugyertve a bucsuzas? Ha csak bele gondolok, hogy a repteren egyre csak tavolodni fog es honapok mulva fogom csak latni, hat az olyan erzes mint egy szomoru filmbeli tortenet :P Hogy birtatok ki? Sokat beszelgettek naponta/hetente? Nalunk is van mindkettonk reszerol feltekenyseg egy kicsi, viszont tudom, hogy o is megbizik bennem, es en is megbizom benne, viszont nehez, hiszen fiatalok vagyunk, folyton uj embereket ismerunk meg. Kerlek meselj,milyen volt a ti helyzetetek? Talan megtobb erot tudok gyujteni a ti kapcsolatotokbol!
2015. jún. 17. 13:08
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi meg már 4 éve távkapcsolatban vagyunk, és működik. Sőt, szinte minden ismim máshol találta meg a párját. És az ott nem ösztöndíj volt, hanem a pasik voltak odavalósiak. :)
2015. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!