Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak poénkodott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak poénkodott? Hogyan kezeljem ezt? Más is megsértödött volna?

Figyelt kérdés

Pârommal8honapja vagyunk együtt.

Ès tegnap este volt egy beszolása,amin nagyon megsértödtem.


Gumicukrot ettem ès edöszakoskodva akartam adni neki belöle,de nem kèrt.

Erre azt mo dtam,hogy ,,ha szeretsz eszel belöle,,

Erre elkezd röhögni és mondja nevetés közben hogy,, ennyi etövel,ha szeretsz akkor belemèsz a 3as szexbe,,

Ezen ugy megsértödtem,hogy egèsz este hozzâ sem szoltam és másik szobába aludtam.


Reggel azonnal jött,hogy ne durcizzak, csak viccelt.

Amikor összejöttünk beszèlgettünk sokmindenröl, mondta hogy kicsit izgatja a 3as szex gondolata,de nem akkor ha kapcsolatban van,mert az megcsalâs..akkor megbeszëltük,hogy nem poènkodik vele,mert tudja hogy azonnal ugrok ès rosszul esik.

. Ès eddig sem prôbàlta ki,pedig lett volna râ esélye...szoval kicsit olyan. ,,amelyik kitya ugat,az nem harap,, szaga van.


Azonnal kiakadtam,hogy nekem ez nem jön be.

Azota azt magyarázza,hogy poènkodott, ès tiszta szivböl szeret ès nem tudna hozzâèrni mâs nôhöz.

De nekem poènbol is rosszul esett.

Mondtam ma neki,hogy mi lenne ha èn akarnâm ès kèrnèm hogg vegyünk be +1csajt.

Azt mondta komoly arccal,hogy nemet mondana,mert attol hogy mondja viccböl igazibol nem tudna màs nöhöz ërni ës neki csak èn kellek,soaem csalna meg



Amugy isteni a szexuâlis életünk,mindig ujitunk,élvezetes,kreativ.


Èn22. Ö 29



De melyik az igaz?

Komolyan szeret ès èn kellek neki,ès csak viccelt?

Vagy vàgyik a 3as szexre? Akkor viszont szerintem nem szeret.

Mert ha én szeretek valakit,akkor NEM vàgyok 3.ra


2015. jún. 19. 15:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szoval emiatt az eset miatt a reggel elég vontatott volt,hiâba kèrt bocsânatot nem érdekelt...


Element melozni,most irt üzenetet

Ezt irta ,,szia Szerelmem. Nagyon hiànyzol,este ia hiànyoztàl amikor külön aludtâl.

Kâr hogy nem lehet viccelödbi veled. Mert azonnal balhè lesz a neked n tetszö, vèletlenül,spontän kicsuszott poènok miatt,,



Most ezt hogyan reagâljam le.

Nem tudom mit higgyek... :(

2015. jún. 19. 15:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz, akkor ő is megsértődhetett volna azon, hogy gyakorlatilag úgy zsarolod, hogy "ezt megteszed nekem, vagy különben úgy könyvelem el ezt az egészet, mintha nem szeretnél". A barátod levágta, hogy zsarolással poénkodsz és ő is ilyen alpári szintű viccel kontrázott. Csak éppen te besértődtél ezen pedig kb. egy szinten volt szemétség a poénotok.
2015. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, nők!!

Minek ezt túlbonyolítani, viccelt, jó poén is volt, aztán ahogy látom kb ezerszer elnézést is kért, kész, zárd le a dolgot. Ha minden jól működik(és a leírtak alapján jól működik), akkor ne csinálj feleslegesen feszültséget. Értem, hogy szerinted nem volt vicces, láthatólag ő ezt meg is értette, akkor akadj ki, ha legközelebb felhozza, addig meg kezeld annak, ami - egy példa arra, hogy milyen suttyóság a "ha szeretsz, akkor.." szöveggel kizsarolni a másikból bármit is.

2015. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ö is ugyanezt mindta,hogy vissza akart vàgni, egy hasonlo bugyuta , èrtelmetlen beszolással.


De ez nem fair,mert tudja hogy utâlom a 3as szex tèmàt,ès tudja hogy alapbol fèltèkeny vagyok,meg mindent félreèrtek

2015. jún. 19. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt meg minden ember utálja, hogy érzelmileg zsarolják.
2015. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gyerekes vagy, felidegesíthetted.

Nem kellene másokra ráerőltetned az akaratodat.

Te a 3-as szexet nem szereted, ő meg a gumicukrot.

2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődtem volna meg, az én agyamat is szereti ezzel húzni. Általában azt mondom, hogy álmondozzon csak, abba nem szólok bele, lássa milyen nagylelkű vagyok :)

Egyébként nem kéne senkire semmit ráerőltetni, legyen az gumicukor vagy édeshármas.

Egyébként ő viccnek szánta. Lépj túl rajta, csókold meg, hogy túlreagáltad.

2015. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van.


Vam de mindem viccnek a fele igaz...

Ha kicsit sem alarná,akkor mêg viccböl se hoznâ fel.


Dr ha meg engem szeret..és azt mondja nem kell neki mâs,az üti a 3as szex irânti vàgyàt.


Nem értem

2015. jún. 19. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:

"alapbol fèltèkeny vagyok,meg mindent félreèrtek"


Jó parti leszel. 2, maximum 3 évig.

2015. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Gumicukrot ettem ès edöszakoskodva akartam adni neki belöle,de nem kèrt. ,,ha szeretsz eszel belöle,,"

Te kezdted és még te vagy megsértődve és ez elég gyerekes, hisz, ha nem kér akkor nem kér, hagyni kell. Kb. visszanyalt a fagyi és ez nem tetszett, hát van ez így. Nőj fel és értsd meg, az erőszakossággal nem érsz célt és ne azzal gyere, "ha szeretsz"!

2015. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!