Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek h becsap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon rossz parkapcsolatom amiben megcsaltak es nehezen tettem tul magam rajta. Fel eve viszont megismerkedtem egy ferfival akivel mara mar egy part alkotunk. Viszont a tuske mindig is bennem marad az elozo arulas miatt, es ezert a legkisebb dolog is elbizonytalanit,mint pl h fent van meg azon a chatelos oldalon ahol megismerkedtunk. Ma mikozben filmeztunk lattam fel szemmel h kapott ertesitest a telefonjara ettol az oldaltol. Nagyon elkezdett dobogni a szivem es mindenaron beleakartam nezni. Sikerult is ami tudom nagyon undorito dolog de nem akarom h ujra atverjenek. Lattam h 2 napja egy novel irt de csak olyan h irt a csaj o meg vissza irt ra es ennyi. Pomtosan nem tudtam elolvasni mert sietnem kellett... Nem tudom ki ez a no, sosembeszelt rola. Remegtem mikor meglattam... Es azota is frusztral. H kerdezzek ra? Hisz beleneztem a telefonjaba amit nem szivesen mondanel el... Vagy h tegyem fel a kerdest? Segitsetek :( bocsi a hibakert, telorol vagyok
2015. jún. 19. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Éllá éllá , mokjofü düvá dülááá , jüdumfá, éllé éllá totüttütű tüttürűűűű ne felismered??
2015. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1

Én nem, mi ez?

2015. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mit tegyél, addig legyél singli amig rendbe nem jössz, és ne tegyél t9önkre egy másik embert.
2015. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezz rá úgy, hogy nem árulod el, hogy belenéztél a telójába, csak általánosságban. Pl.: fent vagy még azon az oldalon? Szoktak neked írni mostanában? Mondd meg neki nyugodtan, hogy ha nincs bennük semmi titok, akkor nyugodtan ossza meg veled, mert az előző kapcsolatod miatt nagyon érzékennyé váltál ezekre és nem akarod, hogy vele egy félreértés miatt romlana meg a viszonyod, mert szereted.
2015. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs a kocsidban üzemanyag,nem jutsz vele sehova.Ha egy kapcsolatban nincs bizalom,azzal sem.Gondold át,veled minden rendben van-e belül,nem kéne-e magadat helyrepofozni,és hogy a megfelelő ember van-e melletted.
2015. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1

Még ha a Desenchantet énekelted volna, de ez :)

2015. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te letörölted magad az oldalról?
2015. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szegény. :(

Én ha láttam, hogy így szeret engem egy nő, azonnal letöröltem magam mindenhonnan, persze ha éreztem, hogy már egy kicsit is bejön.

Sajnos nem biztos, hogy a legjobb emberrel akadtál össze. :(

2015. jún. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, én már letöröltem magam. Tulajdonképpen ez olyan chat oldal, ami e-mail fiókkal összekötött, de nem tudom, h mennyire használja ezt a mailt. Egyszer talán említette mikor még ott kommunikáltunk, h csak arra használja, h velem és pár messzi ismerősével tartsa a kapcsolatot... De... Nem tudom... Az a nő nekem nagyon fura volt és sajnálom is, h nem tudtam elolvasni rendesen azt az 5 sort. Én tegnap előtte direkt beléptem a saját oldalamra, mondván h megnézem, h még be tudok-e lépni (30 nap mire teljesen megszűnik a fiók), ő meg rákérdezett, h h? mondtam neki, h én már töröltem magam innen, ő erre: nekem mindig be van kapcsolva... Oda jött mellém és nézni akarta,de mondtam neki, h én sem láthatom a tiédet akkor te se az enyémet... Félre ment de nem volt bunkó vagy ilyesmi. Aztán este már nem bírtam és elmondtam a félelmemet, h nagyon félek attól, h átkattan neki úgy mint az exemnek, h írkodott mással és végül meg is csalt stb. Ő azzal nyugtatott, h ő nem olyan fajta, h bárkit haza vigyen és ha nem akarná a társaságomat akkor nem hívna, nem keresne, mert ő valamit megígért amihez tartsa is magát. Erre mondtam volna neki azt, h mondani bármit lehet, ha nem úgy érzem a dolgokat... A másik dolog ami "zavar" az a férfi büszkesége. Nem akar nekem sose bókolni vagy kedves szavakat mondani. Nem azt a fajta vagyok, akit "Szívemnek, Drágámnak" kell hívni vagy nem veszem a kapcsolatot kapcsolatnak, hanem még csak azt se mondja ki, h hiányoztál. Megkérdezte tegnapelőtt, h hiányoztam? én válaszoltam neki egy igennel, majd vissza kérdeztem, és ő erre: tudod úgyis. Aztán hozzá mondta, h tudod, h én nem szokok ilyeneket kimondani a férfi büszkeségem miatt (nevetve)...Azért hiányoznak az ilyen apró hízelgések..De ha megszólom, akkor tudom, h már nem lenne önmaga..
2015. jún. 20. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!