Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek h becsap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon rossz parkapcsolatom amiben megcsaltak es nehezen tettem tul magam rajta. Fel eve viszont megismerkedtem egy ferfival akivel mara mar egy part alkotunk. Viszont a tuske mindig is bennem marad az elozo arulas miatt, es ezert a legkisebb dolog is elbizonytalanit,mint pl h fent van meg azon a chatelos oldalon ahol megismerkedtunk. Ma mikozben filmeztunk lattam fel szemmel h kapott ertesitest a telefonjara ettol az oldaltol. Nagyon elkezdett dobogni a szivem es mindenaron beleakartam nezni. Sikerult is ami tudom nagyon undorito dolog de nem akarom h ujra atverjenek. Lattam h 2 napja egy novel irt de csak olyan h irt a csaj o meg vissza irt ra es ennyi. Pomtosan nem tudtam elolvasni mert sietnem kellett... Nem tudom ki ez a no, sosembeszelt rola. Remegtem mikor meglattam... Es azota is frusztral. H kerdezzek ra? Hisz beleneztem a telefonjaba amit nem szivesen mondanel el... Vagy h tegyem fel a kerdest? Segitsetek :( bocsi a hibakert, telorol vagyok
2015. jún. 19. 21:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, és hazudott... :)

Megkérdeztem tőle, h még szokott-e írkodni azon az oldalon, ő pedig, h nem csak be van oda jelentkezve, de h miért kérdezem? én meg válaszként, h csak megkérdeztem. Folytatta azzal, h gondolkodott már azon, h kijelentkezik onnan. Én csak annyit feleltem rá, h nekem mind1. Ő pedig nyugtatásképpent ezt írta, h: mondtam valamit, hogy több vasat sose tartok a tűzben az nekem nem megy... én erre: és ki mondta, h én ilyet feltételeztem?

Én csak simán megkérdeztem, h szokott-e írkodni... Ő pedig azonnal ezzel jött, pedig nem utaltam rá, h tudnék valamit. Azonnal terelte a témát.

Még ha nem is volt olyan mondat abban az írkodásban,de úgy feltételezem, h ők ismerik egymást. Még olyat es mondott, h "Az egyik ismerősöm 2 napja rám írt és ez volt az összes beszélgetés"... SEMMI! egyértelmű NEM volt a válasz, ami egyenlő a hazugsággal... :) Most hogyan tovább? Nagyon mérges vagyok rá

2015. jún. 20. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!