Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barát barátom?

Figyelt kérdés

Szeretek fiúkkal lenni, beszélgetni. Egész jól kijövünk, de előbb-utóbb kiderül, hogy kapcsolatot szeretnének velem(akár csak egy kis szex akár komolyabb), pedig nem vagyok sem túl szép, sem túl vékony, nem flörtölök velük. Nőies vagyok, de csak olyan tipikus haverbarátnő. Rólam tudni lehet, hogy nem vagyok kalandos, és csak hosszú kapcsolataim voltak. vagy ne is reménykedjek, hogy lesz egyszer egy csak barátom?

23L


2010. márc. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
küldj egy privit ;)
2010. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz privátba, van barátnőm, én nem akarok tőled semmit, de ha kell egy haverbarát:D
2010. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan igazi barát barátnőm (2 is, az egyikük a legjobb barátom :D) akikről biztosan tudom hogy nem szeretnének komolyabbat.


2 hónappal ezelőtt még 3 volt, de azóta összejöttem egyikükkel, az én kezdeményezésemre.

--> simán összejöhet, csak

1. próbálj meg nyitott lenni

2. inkább olyanokkal próbálkozz akik párkapcsolatban élnek

(ezzel inkább az a baj hogy problémás)

Jut eszembe mért nem jó egy barátnő, mért vágysz mindenképpen fiúra? Csak szeretnél valamit :)

2010. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz privit. :)
2010. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha valaki eljut nálam baráti szintre és az ellenkező nemű, akkor meg is akarom dugni. max haverod lehet.
2010. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!