Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem hallgat meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem hallgat meg, nem tamogat, nem figyel ram. Az eszem tudja, hogy mit kene tenni, de a szivem meg probalkozna. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk, a huszas eveink kozepen jarunk. Nekem jelenleg tobb gondom is van, lehet emiatt vagyok erzekenyebb, de az alapveto problemak fennallnak, nem tulzom el.

Rajottem, hogy abba szeretnem hagyni a foiskolat, ugyanis egyaltalan nem azt adja az oktatas, amit vartam, teljesen megutaltam a szakmat, nem erdekel, nem vagyok motivalt. Vannak terveim, tudom mi erdekelne, de attol ezt meg kudarckent elem meg. Raadasul az eddigi evek teljesen tonkretettek lelkileg, illetve vannak mar egeszsegugyi gondjaim is, tenyleg nagyon nehezen leptem meg ezt a valtast, nagyon megvisel.

Parom szerint vegig kene csinalnom, es nem ert egyet azzal, hogy valtani szeretnek, szerinte csinaljam meg, hogy "legyen valami szakmam". Nem tudok vele beszelni errol, nem izgatja a tema, pedig tudja, latja, hogy megvisel. O egyebkent nem jart egyetemre, gondolom ezert nem igazan erti, hogy min megyek keresztul, vagy nem tudom...

Emellett semmirol nem tudok vele mostanaban beszelgetni, ha ezt felhozom, hogy nem tudunk kommunikalni, akkor azt mondja ez hulyeseg, es hagyjam beken.

En tavol elek a csaladomtol, ez is nehez meg, egyszeruen nincs kivel beszelgetnem, a paromnak meg nem tudom ezeket elmondani, mert nem erdekli. En azt gondolom, hogy az embernek mindent meg kene tudnia beszelni azzal, akivel az eletet tervezi, de nalunk nem igy van.

O amugy csendes tipus amugy is, eleg zarkozott, mindig ugy kell belole kihuznom, ha valami gondja van. Viccelodni, bohockodn tudunk egyutt, csak komoly temakrol nem tudunk beszelni.

Szerintetek csak az a megoldas van, hogy elhagyom? Nem tudunk ezen valtoztatni? Mas volt hasonlo helyzetben? Mit csinaltatok?


2015. jún. 21. 03:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

6-os meg a többiek: ennyire azért nem kellene lehordani a párját se, mert lehet, h így érzékeli a kérdező, h lesz**ja a párja, de közben lehet, h nem így van, csak segíteni szeretnél, amit ő, mint sokan mások b**zogatásnak vesz.


figyelj, nekem most, ha minden igaz, lesz egy olyan jogosítványom, amit a későbbiekben nem valószínű, h hasznosítok, de örülök neki, h meglesz (kopp, kopp, kopp - lekopogtam :D), mert ha szükségem lesz rá, akkor előkapom, és már mehet is a meló, amit azzal lehet végezni, jobb több lábon állni a mai világban. Nem tudom, h hány éved van hátra, de én is végeztem egyetemet, és tudom, h egy jó része kitöltő tantárgy, ami csak arra van, h szívassák a "parasztot" vele. Ennek ellenére jól jöhet az a diploma, nem hiszem, h bánni fogod, h megcsináltad, azt jobban szokta bánni az ember, ha nem csinált meg vmit, amit meg kellett volna, ezt is nagyon jól tudom. Ezek a dolgok nem azok, amiket mindenki mond, hanem pl. ez, h nem fejezed be a sulit. Nem hiszem, h 1-2 év suli jobban tönkretenné az egészségedet, próbáld felfogni lazábban a sulit, ha ez miatt volt az egészségromlásod, nem kell azt túl komolyan venni, kicsit csak.

A barátod sztem éppen, h támogatni akar, úgy érzem, h úgy van vele, ahogy én lennék vele, h elvégzed ezt, majd csinálod, amit szeretnél utána, és egy lehetőséggel többed lesz az életben.


Az már nagyobb baj, h nem tudtok beszélgetni egymással, az véleményem szerint fontosabb dolog a kapcsolatban, mint a szex, mondjuk embere válogatja, meg nem is vagyok kapcsolatszakértő, de nekem talán még fontosabb is, néha azt érzem. A te életedbe itt senki nem szólhatna bele, ennyiből túl nagy hatalmat érzek a válaszolók kezében, mert pár válasz nagyon befolyásolni tudja a gyengébb kérdezőket, és nem is mérlegelnek.

Írj egy listát, h mi szól mellette, és mi szól ellene, h vele maradj. :)

2015. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!