Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vegyem komolyan ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem komolyan ezt az ("apró") hazugságot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h mennyire fújjam fel ezt a dolgot, mert a hazugság az hazugság. Pár napja láttam, h a barátom még mindig fel jár egy chatelős oldalra és h ott egy lánnyal is írt (1-1 mondatot láttam). Rákérdeztem, h használja-e az oldalt még, amire a válasza az volt, h : Nem szoktam írkodni, csak mindig be vagyok jelentkezve. Persze tudtam, h hazudott mert láttam amit láttam, de nem ugrottam a torkának mert mi van ha csak 1 kérdésre felelt. Mind1, hagytam a dolgot, ám a mai napig bánt a dolog, azóta alig tudok aludni, mert folyton arra gondolok, h mi van ha becsap. Elmondtam ezt a legjobb barátnőmnek, aki meg is ijedt mert félt, nehogy újra egy szélhámossal legyen dolgom.

Tegnap a barátnőmtől mail-en kaptam fotókat. Azon a bizonyos chat oldalon egy beszélgetés van lefényképezve, a barátom és egy női felhasználó között. A barátnőm beregisztrálta magát az oldalra, és letesztelte a barátomat (én erről az egészről nem tudtam), azzal a magyarázattal, h nem akarta, h újra átverjenek. A barátom mégis csak cseveg azon az oldalon. Igaz, a beszélgetés 90%-ban csak válaszolgatott és csak 20 perces dumálás volt (nem tagadta le h kapcsolatban van és dicsérte is a kapcsolatunkat), de mégis használja az oldalt. Úgy érzem, h becsapott és nem volt őszinte, mivel én még rá is kérdeztem és egyértelműen tagadta.. Tényleg nagy a baj, vagy már csak nekem van üldözési mániám? Az oltogatók kíméljenek mert nekem ez fontos! Köszönöm a normális, segítőkész válaszokat! :)


2015. jún. 22. 08:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is $zarul esne. A hazugság meg főleg.

Valahogy hozd fel a témát, beszéljétek meg, mert aki kicsiben hazudik, nem kizárt, hogy nagy dolgokban is fog.

2015. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Akkor még se reagálom túl :( Azután törölte is magát az oldalról, de mégis ... Már abban is kételkedek, mert egy új nick-et nem nehéz csinálni... Legjobban talán az bánt, h én minden "udvarolni akaróról" beszámoltam neki, meg is mutogattam neki, h ki mit írt... Ő pedig még az se, h megmondja, h valaki írt rá, de még kamuzott is... :/
2015. jún. 22. 08:57
 3/35 anonim ***** válasza:
19%
Vedd nagyon komolyan. A barátod hazudozó! Ha nem tagadja le én megmeri mutatni mit írt akkor nincs semmi gond. De aki hazudik azzal ne legyen kapcsolat. Én soha nem hazudtam a barátnőmnek. A régebbi barátnőmnek is megmondtam hogy ha nem tud több szexet adni akkor megfogom csalni. Elhagyta. De nem hazudozok. Ha nekem a barátnőm hazudozna még egy szájba vágás is menne, ha tetszik ha nem!
2015. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
2. Egy időben írt velem és azzal a kamu felhasználóval. Egy szóval nem említette, h "Képzeld Szívem, valaki rám írt..." Pedig már ezzel is megnyugodtam volna... Most hogyan tovább? Tegyem elé a képeket, h ezekre magyarázatot kérek?
2015. jún. 22. 09:00
 5/35 anonim ***** válasza:
Én sem tolerálom a hazugságokat, a legkisebb mértékben sem. Nem azt mondom, hogy szakítanék emiatt, de nem várnék semmit a másiktól.
2015. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Kérdez rá. Írtál ide és ide? Ha letagadja akkor mutasd meg amit írt és kérdezd meg miért hazudik. Ha nem tetszik neki hagyd ott. Hazudozóval nem kell együtt lenni. Holnap egy lánnyal látod majd csókolózni és azt is lefogja tagadni.
2015. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ma vissza kell mennem az egyetemre de szerintem ma amint a lakásra érek, kérdőre vonom. Személyesen kellene de félek, h addigra lehiggadnak bennem az indulatok mire találkozunk. És legalább lesz pár napja elgondolkodnia magán, h mit is akar...
2015. jún. 22. 09:05
 8/35 anonim ***** válasza:
Tudod nem az a baj ha valaki valamit meg mer tenni. De ha ígérünk valamit azért hogy a másik szeressen és nem szeretnénk, hogy mással legyen mert tartós kapcsolatot szeretnénk vele, akkor a hazugság nem fér bele. Nekem is volt lány aki megcsalt. Én rá kérdeztem és elmondta és nem tagadta le. Azt is elmondta, hogy miért. Megértettem. Jó barátok lettünk. Járás nem lett belőle de sokszor szeretkeztünk és nem kellett hűséget hazudnunk egymásnak. Ez így tisztességes. Hazudni lehet, hogy könnyebb. Az igazmondás lehet, hogy nehezebb. De ez nagyon sokat elmond ki mennyit ér a másiknak!!!!
2015. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erőt adtatok és megerősítettétek bennem azt, h ne fojtsam el magamban a dolgokat... :)
2015. jún. 22. 09:13
 10/35 A kérdező kommentje:
8. Ezt nagyon szépen megfogalmaztad! :) Komolyan! Így van ahogy leírtad! Majd leírom nektek, h mi volt a reakció... Még talán ma, de lehet h holnapra ha nem felejtem el! :) Köszönöm szépen! :)
2015. jún. 22. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!