Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedek így ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedek így ezzel a nővel? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 28 éves nő nagyon vonz és már másfél éve van az hogy folyamatosan összejárunk szexelni. Ezalatt az idő alatt már többször volt, hogy mondtam neki mostmár fejezzük be a dolgot és mindig mégis én vagyok aki vissza hátrál és meggondolom magam. Ha a közelembe van akkor kívánom, de sokszor tök bunkó is vagyok vele.Van hogy szándékosan dicsérgetek előtte nőket vagy flörtölök mintha féltékennyé akarnám tenni.Csak nem értem miért csinálok ilyesmit.Ez gyerekes dolog. Sokszor alig várom hogy vele legyek aztán ha ki szexelem magam vele akkor csillapodik a vágy és napokig elvagyok nélküle. Aztán újra és újra vissza térek. Mi lehet a baj velem?Én 24 éves vagyok.
2015. jún. 22. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmi gond veled; örülj neki, hogy megteheted.
2015. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
cejelmes vaty
2015. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Veled is van para, de ezzel a 28 éves "nővel" is, aki megelégszik a kapcarongy szerepkörrel. Amolyan szeretetqrva lehet. Sajnálom szegényt. Neked meg több eszednek kéne lennie, hagyd ott, ha nem tudod megbecsülni. Használni mindenki tudja a másikat.

Nyilván azért, mert, ha más nőkhöz is így viszonyulsz, nem tudod őket meghúzni, és ez a nő engedi, hogy dugd. Akkor pár napra leesik a tesztoszteronod szex után, aztán, ha újra kanos leszel, megint kívánod őt.

2015. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért akkor azt még elmondom, bár biztos megítéltek érte, hogy egyébként van egy élettársam már 2 éve és mellette csinálom ezt. Nagyon szemét vagyok a két nővel? Úgy érzem néha meg kell bántanom a szeretőmet, hogy ne szeressen meg mert nem akarom hogy kötődjön hozzám, aztán meg mégis én mászok ráfele. Lehet begolyóztam. Pedig a jelenlegi élettársam is csinos meg szép akkor meg minek nekem még egy nő?!
2015. jún. 23. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy, bocs. Ez gáz.
2015. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális, az hótziher.

Majd veled is jól kibacik valaki, oszt majd félreáll a szád.

2015. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet!

Abban megvan a válasz.

2015. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24 vagy; lassan illő lenne megismerkedned a felelősségvállalás szó jelentésével és értelmével.
2015. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!