Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

A pasimmal néhány hónapja befejeztem, mert nem tett értem/a a kapcsolatért.

Jó viszonyban váltunk el. Gyakran felhív telefonon, eljön a meló helyemre. Azóta néhányszor még összebújtunk, de azt látom rajta, hogy barátként tekint rám, .. ami irtó rossz érzés, mert hogy én szerettem és most sem közömbös számomra.

Elhív, én elmegyek, kellemesen eltöltjük az estét és ennyi :/.. volt hogy nem is szexeltünk.

Már tudom hogy ebből nem lesz több, nem érdeklem olyannyira, csak használ hol erre, hol arra, .. mert én barom hagyom! Látom hogy mit csinál velem és mégis hagyom.

Van úgy hogy erős vagyok, de aztán elgyengülök :/


Ebből szeretnék kievickélni, segítenétek?!

29/n


2015. jún. 25. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Szegénykém. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok évek óta.Olyan se vele se nélküle... Sajnos az érzéseidet nem lehet megváltoztatni,pedig az kellene ahhoz, hogy tovább tudj lépni és kizárni őt az életedből. Nem tudom mi lenne a megoldás..

Talán az, hogy megismerj valaki mást.

2015. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az az undorító, hogy játszik veled, az érzéseiddel...

Addig pedig nem lesz nyugodt életed, míg ő is a színen van.

Ő mit mond, miért keres téged? Mit akar még?

2015. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen az jó megoldás lenne, de amíg magamban nem zárom le, addig nem tudok másra úgy nézni. Lett volna 1-2, de elhajtottam.

Ha nem keresne, az már jó lenne, .. mert hogy én sosem hívom fel!És mikor épp nincs más elfoglaltsága, vagy épp egyedül érzi magát, na akkor hív el :/

ÉS mikor nem szexelünk, akkor az fut át az agyamon, hogy mit is keresek én itt, nem kíván, csak egy barát vagyok!

Bár ez a jobbik eset, ... mert ha meg szexelnénk, akkor meg az, hogy nah csak erre kellek neki!

Volt hogy nem vettem fel neki a telót, vagy olyan közömbösen beszéltem, ... akkor meg hogy mi bajom, nem ilyen szoktam lenni?! Nem fogok neki beszélni az érzéseimről,(hogy mégjobban manipuláljon, vagy a szemembe mondja a fájó igazságot, ... úgy teszek mintha minden oké lenne :/ ) .. meg ugye ez az egész nem kötelező, mondhatnék nemet is!

2015. jún. 25. 10:33
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

azzal kéne szembesítened, h nem korrekt Veled és h úgy érzed, h kihasznál.

Mert ha Veled akar lenni, akkor legyen rendesen, ha pedig nem; engedjen el. Merth ez így neked nem jó.

Erre kíváncsi vagyok, mit köhögne.

2015. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2- már kérdeztem tőle, hogy miért hív/keres?

Adott válaszok: mert szeret velem beszélgetni,.. jó fejnek tart ppff, ... mert eszébe jutottam, ... barátok vagyunk nem? .... mert a szívébe zárt évek óta először vkit, .... szeretlek (gondolom mint barátot, mert a tettei nem ezt mutatják) , .... csak úgy.

Alá kell írnom, hogy nem hiteget, nem ígért semmit.

A szép szavak meg csak színészkedés :/

Egy erős pillanatomban elbeszélgetek majd vele!

Jah és olykor elkezd olyanról beszélni, hogy egyedül érzi magát, nincsen senkije ... (mintha úgy akarná folytatni, hogy jó lenne egy barátnő, .. aki persze nem én vagyok :/)

2015. jún. 25. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú...Mennyire hasonló a történetünk. :)

Én sem keresem sosem, de mindig megkeres/megtalál. (Mondjuk ő azt hajtja hogy szeret, imád. Kár hogy egyes tettei nem ezt bizonyítják)Csak az az őrült vonzalom, az a "valami" nem hagy túl lépni engem sem.Nem is érdekel seni rajta kívül sajnos. Nem is értem hogy csinálja..

Igen, az eszed azt mondja hagyd a francba, a szíved meg mást diktál.

Nagyon nehéz, de én már azt csinálom, hogy átnézek rajta, nem írok vissza, nem veszem fel a telefont, már másik munkahelyet hajtok és el is fogok költözni onnan ahol most lakom.:) Nincs más megoldás, mert ez így fog menni még jó ideig... Nagyon nem jó, hogy folyamatosan stresszben tart téged és táplálja a reményt.

Ha az érzéseidet nem is, de azt nem tudod vele megbeszélni, hogy neked így nem jó? Hogy szeretnél másik párkapcsolatot, de így nem tisztességes senkivel kezdeni, hogy közben "vele is vagy" ? Hogy tartsa már tiszteletbe a döntéseteket? És hogy mit akar elérni ezzel a viselkedéssel? Miért nem hagy neked nyugtot és miért keres?

Szerintem ezt vázold így fel neki.

2015. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:

Hát erre lenne ötletem hogy mit lépne.

Kb. nem kötelező, nem muszáj, ... vagy elviccelné az egészet. Hogy ő mossa kezeit!!! .. meg ugye azt lehet kihasználni, aki hagyja! Miért hagyom?!

Ezért is nem teszem fel neki ezt a kérdést! Majd talán akkor, ha nemet mondok a hívásaira, és megkérdezi hogy mért nem megyek?! Nah akkor kiborul a bili! Már ha lesz ilyen!

2015. jún. 25. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl korrekt dolog amit most írok, de még megoldás lehet, hogy megkéred egy férfi ismerősöd, hogy vegye fel a telefont ha ő hív. Meg esetleg mutatkozz más férfiakkal,hogy ő is lássa/tudjon róla, te ismerkedsz mással. Így talán feladja a sanyargatásodat és ő is továbblép.
2015. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
az, h tudod, h mit mondana, az NEM EGYENLŐ azzal, h szembesíted azzal, h g****ség amit csinál...
2015. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olykor meg úgy vagyok vele hogy miért menjek bele egy vitába, mikor nem sok értelme van ennek az egésznek, meg úgy is úgy állítja be hogy a végén én érzem magam kellemetlenül!

Egy megoldás van, nem veszem fel neki a telefont, nem megyek el hozzá!

Azt gondoltam ha szakítok vele, egy kis idő és továbblépek. Erre most itt van ez a helyzet!

Munkájából adódóan van hogy 1 hétig külföldön van, ...olyankor tök jól elvagyok, .. tudom hogy nem hív, nem jön!

2015. jún. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!