Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várnátok rá, vagy tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok rá, vagy tovább lépnétek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, a barátom 20, 1 éve járunk.

Fél év járás után kezdtem el érezni, hogy vele szeretnék élni. Mára szinte tarthatatlan a helyzetünk. Én együtt szeretnék élni vele, 4-5 éven belül házasodni szeretnék, majd családot. Teljesen érthető, hogy ő még nem szeretne ilyen fiatalon ennyire komoly kapcsolatot.

Leültünk megbeszélni, nem jutottunk semmire, ez nem az a téma, amiben kompromisszumot lehetne kötni. Ő 3-4 évet várni szeretne.

Még egyszer leírom, az ő álláspontja is teljesen érthető, emiatt nem is haragszom rá. De már nagyon vágyom a közös otthonra, arra, hogy valakihez hazamehessek.

Nem tudom, hogy várjak rá éveket, vagy keressek olyan párt akivel nem csak szeretjük egymást, hanem közösek a céljaink is.


2015. jún. 25. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő biztosra akar majd családot veled csak nem most, akkor várnék rá, még te is fiatal vagy.

Ha viszont nem tudja, hogy a jövőben veled képzeli-e el a családját és bizonytalan, akkor kicsit másabb a helyzet.

2015. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, a kérdésből pont a lényeg hiányzik, ő mit gondol a közös jövőtökről? Mert ha tényleg csak az összeköltözéssel akar várni, az teljesen oké. Picit nagyobb korkülönbséggel de kb ugyanez a szitu nélam is(23-19), ő még kolis akar maradni, következő tanévre biztosan, utána már megígérte, hogyha minden szép és jó lesz akkor talán hozzám költözik (albiba), de valószínűleg csak úgy, hogyha a kolis helye is marad, szóval mondjuk csak rezsit fizetne csak + saját kolidíjat (addigra már kellene legyen olyan fizum, hogy nekem ez ne okozzon gondot, ő még egyetemista lesz), és akkor ez nem olyan nagyon erősen ijesztő neki, mintha tényleg közösen kivennénk egy albit és összebútoroznánk minden szempontból. Na, ezt azért írtam le, hogy hátha ti is tudtok találni valami köztes megoldást 1-2 éven belül, hogy együtt is laktok de mégse.
2015. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg ezt. Valahol neki is igaza van.

Én kicsit várnék még, de azért nem túl sokat.

2015. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig velem képzelte el a jövôt, de elbizonytalanodott a sok konfliktusunk miatt.

Nincs már sok idôm várni, jövôre diplomázok, döntenem kell, hogy mellette keresek munkát, vagy hazamegyek.

2015. jún. 26. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Várd meg a diplomát dönts akkor, addigra már látod, hogy megy-e, mit gondoltok.
2015. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen ellehetetlenült a kapcsolatunk. Elhagytam.
2015. júl. 2. 20:46
 7/7 21/R válasza:
Mi is ugyanígy ennyi ideje voltunk együtt! Nálunk nem ez volt a baj.. Ő volt az, aki velem tervezett, és foglalógyűrűt kaptam! Attól függ, hogy ki hogy készült fel erre.
2015. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!