Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szex? Nem tudom mit érzek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szex? Nem tudom mit érzek.

Figyelt kérdés
Sziasztok, az elején nagyon szerettem volna vele járni. De ő csak hitegetett , próbált kihasználni. Egy idő után viszont bele untam, nem reménykedtem. Közben viszont kezdet valami ki alakulni, el kezdtünk pettingelni. Sérült önérzetem miatt, el kezdtem le sz*rni. Ismerkedtem mással , szexuálisan téren pedig egyre több lett köztünk. (itt még tudom hogy éreztem valamit iránta). Ennek már több mint egy éve. Azóta elég rendesen meg ismertük egymást. Nagyon kedves, aranyos lány és most látszik és tudom hogy szeret. Csak én nem tudom mit érzek. Szoktam rá gondolni kis apróságokkal. Testét és a szexet is nagyon kívánom vele. Van hogy én is féltékeny vagyok de ez szerintem a szexualitásból ered. Viszont szerelmesnek sem mondhatnám magam, akkor nem érdekelne más nő is...

2015. jún. 28. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más is érdekel,nem vagy szerelmes. Valamennyi féltékenység biztos van benned,mert fontos neked. De ez messze van a szerelemtől. Birtoklási vágy?
2015. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszik és vonzódsz hozzá,de lehet,hogy ez csak ennyi.Ez akkor derülne ki igazából,ha belevágnátok egy normális kapcsolatba.
2015. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem , engedném senkinek sem hogy bántsa. Sem lelkileg se testileg. Az is fúra hogy nem tudok mást meg szeretni, pedig hamar meg szoktam. Az is elő szokott fordulni , ha hívnak haverok sokszor le mondom mert vele szeretnék találkozni.
2015. jún. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!