Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lány létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány létemre nagyon sok jó pasival lefeküdtem, hogy tudom ezt majd feldolgozni feleségként?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 11:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
En is irigylem,es nem szegyeled nagad,jobb ha nem mesz ferjhez,mert szegeny ferfit sajnalom,pedig en no vok
2015. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
Mit akarsz feldolgozni.Sok tapasztalatot szereztél, a leendő férjednek csak jó fog lenni.
2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%

ugye van kedvezmenykartyad a nemi beteg gondozoba?

A leeendo ferjed majd buszken tudja tobb ember jart benned mint a falusi kocsmaba

2015. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

Óh nem féltelek én.Nem lesz ezzel gond.Erős lány vagy te.

Feleségként is találsz majd sok,jó pasit aki majd rendesen megdönget.

Ne görcsölj ezen.Itt vagyunk és segítünk :)

2015. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
De a leendő férjem, hogy fog ezzel a tudattal élni, ha én elmondom neki az igazságot, utána értéktelenebb lehetek? Vagy örökre titkoljam el és én rágódjak rajta?
2015. júl. 1. 11:53
 26/30 anonim ***** válasza:
44%

Olyan pasit válassz, akinek

1, van önbizalma, és nem lesz ettől kisebsségi érzése

2, nem egy nőgyűlölő konzervatív f@.sz, aki szerint a nő annál értékesebb, minél kevesebb férfival feküdt le

2015. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%

miert lenne nogyulolo az a ferfi aki nem akarja hogy a felesege gyerekeinek edesanyja nem vitte agyba a fel varost???

szerintem total termeszetes dolog hogy egy lany egy kezen meg tudja szamolni a szexualis kapcsolatait az eskuvo elott.

Konzervativ? Tudod mindenek kovetkezmenye van nem lehet buntetest a kovetkezmenyt kikerulni es ez lehet nemi baj meddoseg trauma stb

egyik baratom igy nyilatokozott ,,o meg soha nem fekudt kettesben a felesegevel a fejeben mindig ott volt az a tucat pasi aki elotte mar intimen olelte az o feleseget,

2015. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Milyen következmények? Milyen meddőség?:D Itt arról van szó, hogy SOK pasival lefeküdt, nem arról, hogy nem védekezett vagy ilyesmi. Óvszerhasználat mellett semmit nem kap el, és egyelőre abból indulunk ki, hogy felelősségtudattal szexelt.

De persze akkor is baj lenne, hiszen egy nő tartsa összezárva a lábát, amíg A FÉRJRE vár, igaz? A pasik "trófeái" érdekes módon dicsőségnek számítanak, míg a nőknél ugyanez szégyellnivaló?

2015. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

De ovszerrel is terjed a HPV es a nemi szemolcs !!!

HPV mehnyakrakot okoz a fertozes utan akar 25 evvel

2015. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#27

A haverodnak orvosra van szüksége.


De hogy a kérdéshez is hozzászóljak: "Gabinak az elmúlt évben 10 hódítása volt. Gyakran váltogatja a partnereit és ezt élvezi is. Ezek közül több csak egyéjszakás kaland. Milyen ember Gabi? Ha azt hisszük, férfi – sikeres, ha azt hisszük, nő – qrva."

Én büszke lennék magamra, hogy a nagyszámú konkurens közül én lettem a kiválasztott.

2015. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!