Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lány létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány létemre nagyon sok jó pasival lefeküdtem, hogy tudom ezt majd feldolgozni feleségként?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 11:51
1 2 3
 11/30 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Feldolgozni? Úgy gondolsz rá, mint tarumára? Zavarja a lelki nyugalmad? Menj pszichológushoz, ő segít! Igazából nem értem mi lehet a baj? Volt olyan is aki megerőszakolt, vagy kihasználva érzed magad? Keress egy szakembert, ő fog segíteni!
2015. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%
Nincs mit "feldoglznod" rajta. Megtörtént és kész.
2015. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Feleségként lehet hogy nem lesz időd ilyesmin agyalni,munka,gyerekek,stb mellett.Ha jó volt szerencséd volt,legalább kiélted magad.Van akinek nincs erre lehetősége.
2015. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Adj a tapasztalatodból a párodnak. Ha rendes akkor próbálj meg kitartani mellette és ne a farkak után fuss. De ettől miért kellene neked bármit is feldolgozni?
2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarta kerdezni, hogy ha feleseg lesz akkor csak egy pasi lesz, akkor azt hogy fogja tudni feldolgozni
2015. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ilyen faz vagy h meg meg is csalid a parod,eleg szomoru h meg buszje is vagy
2015. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20%

szegyelni fogod majd a meddosegi szakrendelesen mikor a doki kijelenti sok sok osszeszedett betegseg miatt bizony marad a draga lombik.

Na akkor es ott lesz mit feldolgoznod....

STD HPV stb stb mind mind oroksege lesz majd a jo pasisi idoszkanak.

Ajanlom irj ki egy tarifat hogy a sok pasi ingyen szex heleyett egy kis hasznot is hozzon neked ,,,,,,oh bocs tuti mindengyikbe halassan szerelmes voltal...

2015. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De írigyellek!
2015. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha lesz még kit feldolgozni, egy kis nyakapecsenyével számíts rám!
2015. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A kerdezo olyan buta,h meg valaszolni sem tudd
2015. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!