Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minek neveznétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek neveznétek az ilyen embert? Férfiak ti tennétek ilyet?

Figyelt kérdés

17,5 éves vagyok a barátom 22. Másfél éve vagyunk együtt.. a kapcsolatunk elég mélypontokon ment át az utóbbi időben de megtudtuk beszélni a dolgokat. Igazából csak eleinte törődött velem úgy mint ahogy egy barátnővel illik vagy kell.. nem bántam vele maradtam nagyon szeretem. Nem mehettem társaságba nem mehettem fellépésekre nem találkozhattam a barátnőimmel. Mert,hogy r..banc leszek.


Utóbbi három napban ha én nem írok neki nem keres... két hete kb megbeszéltük,hogy vége elegem lett belőle teljesen.Nem akartam látni annyira nyakig vagyok már ezzel, meg voltam,hogy hihetetlen. Visszajött újra összejöttünk mondta,hogy mindennél jobban szeret minden nap minden este keresett. Állandóan.Összejöttünk.


Ebben a két hétben ha nem írok neki nem beszélünk. Mert ő rá egy hétre rájött,hogy amúgy Ő már nem szeret úgy mint régen. És nem hiányzok neki. (Y)...


LÉNYEG: volt egy kis baki és terhes vagyok. Abortuszra fogok menni mondtam neki is..egyedül ezt nem tudom feldolgozni azt sem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek.. hihetetlen amennyire összetört... és létezik,hogy egy emberből kimenjen a szeretet egyik napról a másikra??


És a szemembe mondta,hogy nem szeretlek. 2x is



2015. jún. 29. 14:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Éreztem de letörölte. Azt mondta semmi gáz.

Ja és letiltott mindenhonnan sehogy nem tudom elérni semmilyen formában

2015. jún. 29. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!