Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Minden este osszeveszunk a parommal.Neki melege van allandoan,es nyitott ablaknal szeret aludni.En viszont fazom,ha hajnalra lehul a levego.Utalok nyaron zokniban es puloverben aludni!szeretnek en is kenyelmesen lengeben.O viszont azt mondja,hogy "lejjebb"vetkozni mar tud.9 hetek kismama vagyok,es rosszul esik,hogy nincs ram tekintettel.En ugy gondolom,hogy inkabb o izzadjon,mint en fazzak.Helytelenul gondolom?Tudom piti dolog,de minden este vita van belole.
2015. jún. 29. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Neki. Takarózz be rendesen, én télen nyitott ablaknál se fázom a takaró alatt, pedig meztelenül alszom akkor is.
2015. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott ablak és bujjatok össze.
2015. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Basszus, minden este összevesztek, kismama vagy

Mi lesz később?

2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom.De mit tehetnek?Orulnek,ha legalabb most tekintettel lenne ram...nem akarom ra hagyni.Nem akarok minden este fazni,vagy puloverben aludni,csak hogy neki jo legyen.
2015. jún. 29. 22:39
 5/10 eper-répa-barack ***** válasza:
100%
Az ablakhoz ő feküdjön közelebb,te meg öltözz lengén,de legyen takaró,egy vékonyabb,amivel este nem muszáj betakarózni,de csak ott van ha fázol hajnalban.Neked adok igazat,de mivel a párodnak ezt nem igazán tudod elmondani,hogy azért legyen így meg így mert a gyakorin ezt mondták,marad hát a kompromisszum.
2015. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoval hagyjam ra,nyissak ablakot,es oltozzek fel?Ha mindenki igy gondolja,akkor biztosan ez a jo.
2015. jún. 29. 22:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat.
2015. jún. 29. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:

En biztos nem hagynam ra, foleg hogy en is fazos vagyok. Ne takarozzon be vastag takaroval es maris nem lesz melege.. mi lesz vele kesobb, mikor 35-37 fokok fokok lesznek es ejjel is meleg lesz?

En biztos nem engednem hogy nyitott ablaknal aludjunk, majd akkor ha mar nem hul le 14-15 fokra odakint, csak 20-ra, akkor persze lehet nyitva ejszakara az ablak.

2015. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak nem szeretik a meleget, nekik más a hideg, mint a nőknek. Magamat ismerve, nálam megeshet, hogy csak a meleg miatt nem tudok elaludni 1 órán keresztül és másra nem tudom fogni, mert nincsen semmilyen idősebb kori problémám hiszen csak 19 vagyok.
2015. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Neki adok igazat. Nekem is melegem szokott lenni este és télen is résnyire nyitott ablaknál alszom.

Jobban betakarózni mindig be lehet, de ő a bőrét már nem tudja lenyúzni, ha melege van.

2015. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!