Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába ölelgetem, simogatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába ölelgetem, simogatom a srácot, két hónap alatt nem jutunk tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Simogatom a hátát, a lábát, mellkasát, csókolózunk, de ő csak a hátam meg a lábam simogatja, hiába jeleztem már neki csomószor, a mellemhez nem ér, meg a fenekemhez sem.

Mit csináljak? Nem értem, miért nem lép :(


2015. jún. 30. 10:23
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De milyen löketet adjak már még neki, így is simogatom majdnem mindenhol és látja, hogy kívánom.
2015. jún. 30. 10:45
 12/40 anonim ***** válasza:
Jaj kislány, hogy milyen löketet?? A száddal közöld már vele könyörgöm, hogy többet akarsz tőle!!!
2015. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Abban mi a normális, hogy férfiként az ösztöneit teljesen elfojtva nem teszi a dolgát és ezzel a barátnője önbizalmát is rombolja?


Fogd meg a kezét és kezdd el vele simogatni magad ott, ahol jól esik, akkor talán venni fogja a lapot.

2015. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Szűz fiú, félénk. Mit akarsz? Simogatod? Az lehet sima romantika is. Te nem vagy szűz? Már bocsi,de eléggé tapasztalatlannak tűnsz.
2015. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
De olyat nem akarok, hogy megfogom a kezét és ráteszem a mellemre. Nem akarom, hogy emiatt könnyűvérűnek gondoljon és attól is félek, hogy hogy reagálna rá, ha eddig nem mert semmi ilyesmit, lehet, hogy még nem áll készen.
2015. jún. 30. 10:49
 16/40 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, csak mutasd meg neki ezt a kérdést. Miért nem tőle kérdezed?
2015. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
És mégis hogy lehet ilyesmit közölni? -Szívem, igazán megfoghatnád már a mellem- vagy hogy?
2015. jún. 30. 10:50
 18/40 anonim ***** válasza:

Igen, mondd meg neki így, meg jó lenne ha elbeszélgetnél vele, hogy miért ennyire félénk, és miért nem mer hozzád érni!

Ez is szimplán micsoda? Kommunikáció, amit te nem teszel meg, mert félsz, hogy elrontasz valamit. De ha közlöd vele a problémádat, attól nem fog könnyűvérűnek gondolni, csak látja, hogy bátorítod, meg mered mondani neki, hogy mit akarsz!

Nőlj már fel!

2015. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ő mitől fél? Semmi okot nem adok arra, hogy bizonytalan legyen. Oda vagyok érte, mindent megadok neki, amit csak tudok, hogy lássa, mennyire fontos nekem. Miért nem mer többet, mikor egyértelmű, hogy szeretném?
2015. jún. 30. 10:56
 20/40 anonim ***** válasza:
37%
Mitől fél? talán attól,hogy mi van ha hamar elsül vagy nem jól csinálja! Ezekre nem gondolsz? Volt már neked kapcsolatod vagy csak alkalmik? Mert ott nem szoktak ilyenekre gondolni!
2015. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!