Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába ölelgetem, simogatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába ölelgetem, simogatom a srácot, két hónap alatt nem jutunk tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Simogatom a hátát, a lábát, mellkasát, csókolózunk, de ő csak a hátam meg a lábam simogatja, hiába jeleztem már neki csomószor, a mellemhez nem ér, meg a fenekemhez sem.

Mit csináljak? Nem értem, miért nem lép :(


2015. jún. 30. 10:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy mitől fél?

Talán el kéne vele beszélgetni!! A szexualitásról is ugyan úgy nyíltan kéne a partnereknek egymás közt beszélgetni, mint pl. arról, hogy hogy vagy!

Ilyen egyszerű!

Oldd a gátlásait! Ülj le vele beszélgetni erről a témáról és minden kérdésre fény derül!

De ha csak filozofálsz, ahelyett, hogy cselekednél, akkor oké, ez is egy megoldás! A te megoldásod!

2015. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

20.: de hogy sülne el attól, hogy mikor RUHÁBAN megölel, kicsit lejjebb teszi a kezét a derekamon? Ennyitől azért csak nem...

Nem, sajnos még nem volt normálisnak nevezhető kapcsolatom.

2015. jún. 30. 11:02
 23/40 A kérdező kommentje:
21.: nekem sincs túl sok tapasztalatom, épp csak egy kicsit több, mint neki. Nem tudom, hogy kéne leülni ilyesmiről beszélgetni, félek, hogy neki túl hamar lenne és emiatt eltávolodna tőlem, hogy erőltetem.
2015. jún. 30. 11:03
 24/40 anonim ***** válasza:

Igen, látjuk, hogy nincs túl sok tapasztalatod, lerí a válaszaidból. Ezért is tanácsoljuk neked, amiket mi itt írunk.

Ülj le vele és kezd úgy, hogy mivel egy pár vagyunk, beszéljünk egy kicsit a szexualitásról. Ha féltek már csak ennek a megbeszélésétől is, akkor mit vársz, ha egyszer tényleg a cselekedetre kerül a sor?


Hány évesek vagytok úgy őszintén? Mi az, hogy 2 hónap az túl hamar lenne? 20 felett vagytok? Akkor semmi sincs hamar!

Ha meg amiatt eltávolodna tőled, mert a szexualitásról akarsz vele beszélgetni, nyíltan, akkor a srác annyit is ért, tehát semmit!

2015. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

#17


Igen, például úgy... Komolyan mondom, sosem foglak titeket megérteni. Egy kapcsolat alapelem a bizalom és az őszinteség. Ha ez a kettő nincs meg, akkor nem is beszélhetünk párkapcsolatról. Miért nem vagytok képesek őszintének lenni? Ha kibukik a másik, amiért őszinte vagy, akkor az nem a te hibád, és ha emiatt besértődik vagy valami, akkor nem is érdemel meg téged, szóval nem értem, miért félsz. Én tuti, hogy azonnal közöltem volna vele. Nyíltan rákérdeznék, hogy le szeretne e velem feküdni. Ha már most se vagy őszinte, akkor mi lesz később?

2015. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

# 23


Ha emiatt eltávolodna tőled, akkor nem is illetek össze, tehát nincs miről beszélnünk. Örülhetnél neki, hogy ilyen hamar, két hónap után kiderült, nem majd fél év múlva, amikor minden kis szarságon összekaptok, mert nincs meg köztetek az összhang. Így lehet a legjobban szelektálni. Mi értelme van annak, ha álarcot mutatsz?

2015. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Jó, megpróbálok majd beszélni vele, csak nagyon félénk vagyok és nem mennek ezek a beszélgetős dolgok.
2015. jún. 30. 11:12
 28/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hány évesek vagytok, de kedves történetedből nekem az jön le, hogy nemcsak a pasid életképtelen, hanem Te is.

Szavaid szerint Te is csak a hátát, a mellkasát és a lábát simogatod, azaz 2 (!) hónap alatt még egyszer sem simogattad -még nadrágon keresztül se- a farkát.

Ha esetleg erőt vennél magadon és megpróbálnád ott is izgatni/simogatni, lehet, hogy az ő keze is villámsebesen olyan helyre "tévedne", ahol előtte még sose járt.

2015. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szertefoszlik a félelem, amint szembenézel vele.
2015. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
67%
2 félénk összejön,ez nem jó párosítás :) Megöregszetek mire a szexre sorra kerül.Nem fogja meg a melled,mert lehet elélvezne egyből :) Kapd el a farkincáját,aztán kész.
2015. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!