Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a párom lelkitársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párom lelkitársa nem én vagyok, hanem egy másik nő. Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés
az érzés ellen nem tudok mit tenni, biztosan zavarni fog, akár életem végéig. Csak nem tudom, hogy mennyire jellemző dolog ez? Mindig is úgy képzeltem, hogy egy ideális párkapcsolatban két ember egymás lelkitársa is. De ez nálunk nem így van. Isteníti ezt a nőt, imádja. Mindent megbeszél vele (a délutánt is kettesben töltötték), egyszer véletlenül el is szólta magát párom, hogy milyen jó lenne, ha ez a nő lenne a példaképem... Semmilyen testi kapcsolat nincs köztük és ez egészen biztos.
2015. jún. 30. 17:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miket beszél a nővel, nem is kérdeztem rá. Az biztos, higy a velem kapcsolatos dolgait megbeszélik... Az együtt töltött délután pedig úgy nézett ki, hogy anyuka (GYED-en van) lefektette a babát és addig kettesben beszélgettek. Mint máskor... Nem tudom, engem ez a része is zavar. Egyszer nagypapája is elejtett egy megjegyzést, hogy nem vagyok a féltékeny, olyan csodálattal beszél párom erről a nőről. Viccből mondta, de azért gondoltam nem lehet véletlen, ha más is észrevette ezt a rajongást.
2015. júl. 1. 17:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez az egész erősen gyanús!Az anyukának van férje/párja?Ő mit szól ehhez?Vagy jól gondolom hogy nincs?Biztos vagy benne hogy nincs testi kapcsolat?Nagyon úgy néz ki hogy csak idő kérdése..Nehogy az anyuka lenyúlja a párod!
2015. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, hogy 8 éve együtt van a párjával, pár éve házasodtak össze. Testi kapcsolatban azért vagyok biztos, mert páromnak nem zsánere az ilyen típusú nő. Nem ilyen lányok tetszenek neki. Lelkiekben viszont sajnos nagyon is helyén van.
2015. júl. 1. 19:04
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem járt így még senki? Másokat nem zavar, ha a párja egy ellenkező neművel tölt együtt hosszú órákat? Telefonon is rendszeresen beszélnek, legjobb barátok. Titeket ez nem zavarna? Párom egyetemista, neki most nyári szünete van, mint mondtam a nő GYED-en, így pl a mai napot is együtt töltötték...
2015. júl. 3. 18:47
 15/15 anonim ***** válasza:
"Párodnak" nevezed azt, akivel együtt élsz, de nem testi-LELKI társad?
2015. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!