Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Festőként miért nem lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festőként miért nem lehetek elég jó egy orvos nőnek? Egy jogász csajnak se lehetek jó?

Figyelt kérdés
Hétvégén buliban megismerkedtem ezzel az orvos csajjal, tetszettem neki, nagyon jól elbeszéltünk, telcsi számot is cseréltünk, beszélgettünk, chateltünk, utána került csak szóba a foglalkozásom, erre miután megírtam, hogy festő vagyok még csak vissza sem írt! Most tetszik egy jogász csaj, de attól félek ez már egyből el fog küldeni.
2015. júl. 1. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő már családalapításon és hasonlókon gondolkozik. Megmondom őszintén, én sem tudnám egy festőre bízni a jövőmet, a gyerekeimet... nem azért, mert nem biztos hogy jól keres. Hanem mert olyan férfire van igényem, aki két lábon áll a földön, és ha szakmunkás, akkor is, fix bére van, lehet vele tervezni, még akkor is, ha ez az összeg nem sok. Festőként megélni szimpla szerencse. Nyilván ha nagy a szerelem és a szükség úgy kívánja, bevállalnád érte mindezt, de kérdem én miért akarjon ő megváltoztatni? Miért akarná hogy érte feladd az álmaid?
2015. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem a végzettség az oka, de mondjuk el tudom képzelni, hogy egy festőnek és egy orvosnak elég különböző az érdeklődési köre. (Nem feltétlenül, csak esélyes.)


Én ügyvéd vagyok. Biztos nem a foglalkozás alapján választanék soha, viszont megmondom őszintén, hogy az számítana, pl. az illető olvasott-e, tájékozott-e, érdeklődik-e... Szóval ilyesmi. Egy festő is lehet ilyen természetesen, nincs ezzel semmi gond, de lehet, hogy nálatok kiderült számára, hogy nagyon különbözőek vagytok.

2015. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!