Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam barátja kikezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam barátja kikezdett velem. Mit tehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ezt én elmondtam a páromnak, aki akkor nagyon mérges lett, és közölte, hogy megszakít vele minden kapcsolatot. Egy darabig csend volt, aztàn munkaügyben ûjra hívogatni kezdte... most ott tartunk, hogy hetente többször beszélnek, és jönni akarnak hozzánk mint a régi szépidőkben, mintha semmi nem történt volna! A párom ennyire naiv vagy buta lenne? Megis mit csinàljak? Én nem vagyok kíváncsi ilyen emberre!

2015. júl. 2. 12:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem nem mondtam el, mert vegul le lett fujva a talalkozo. Azt mondtam, ha ok jonnek akkor en arra a napra csinalok programot, egyedul tolem nyugodtan talalkozhatnak.

Szamomra az a dobbenet, hogy a páromnak ezt miert kell ujra es ujra elmagyarazni, hogy nem vagyok kivancsi ilyen "baratra".

2015. júl. 3. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!