Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú/férfi ilyen? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú/férfi ilyen? De most őszintén! 19L

Figyelt kérdés

A szituáció:


Kapcsolatban éltek évek óta.


Rátok mászik egy csaj, akik bejön nektek, és nagyon vonzódtok hozzá szexuálisan.


Mit csináltok?


A barátnőm azt mondta, ilyenkor a pasik agya elborul és nem dobják le magukról a csajt, sőt.


Ezt most komoly? Ennyire nincs a pasikban akarat?

Mennek a farkuk után és kész? Ennyi elég?


A barátom elég flörtölgetős, akkor azon rettegjek, hogy mikor 'kapja el' valaki?


/Gondolom vannak kivételek, legalábbis remélem. Tőlük egyúttal elnézést is kérnék./


2015. júl. 2. 19:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Barátod nem bír a farkával. :D
2015. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

én szeretek más lányokkal beszélgetni,flörtölgetni,bókolgatni.De sosem csaltam még meg senkit (tapsot kérek!!) minek? nagy ritkán vagyok kapcsolatban,olyan kapcsolatban ami komoly is.És ha már abban vagyok,akkor felkapcsolok "érett felnőtt,kedves,ölelgetni való férj(?) családapa(?) társ" fokozatba (hosszú neve van ja)


de nem kell nagyot lökni a váltón az én esetemben,épp csak pöccintek leheletnyit.

2015. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát én biztosan ellökném a csajt, aki rámmászna. Meg eleve nem is próbálnék flörtölgetős helyzetbe kerülni, hogy még véletlenül se akarjon rámmászni.
2015. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen, van aki olyan.

A lányok is nagyjából hasonló százalékkal lépnek félre szóval felesleges szigorúan egy nemre korlátozni a kérdésed és értetlenkedésed.

2015. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Pocsék tapasztalataitok voltak, mind a 2 félre vonatkozhat ez, gyakorlatilag ha ennyire paráznánk ettől akkro nem lenne egy perc nyugta se annak a párkapcsolatban van, hogy ajjaj most ki startol rá a gyönyörű barátnőmre, vagy a barátomra....
2015. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Engem sosem tudnak érdekelni azok a csajok, akik rám vannak kattanva...
2015. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj szerintem a 15-25 éves korosztályt 2 féle típusra lehetne bontani akik párkapcsolatosat játszanak.


Van az a típus aki megtalálja a barátnőt, azt hiszi szereti, talán még tényleg szereti is, direkt módon nem bántaná meg, elvannak, másra meg nem igen néz, nem flörtölget mert neki jó az az állapot és fent akarja tartani, talán hosszabb távra tervez talán örökre, ezt nem lehet tudni mert minden változik és akármi befolyásolhatja az érzelmeket is akármikor.


És van a másik kategória aki ugyanúgy párkapcsolatban van, talán még ugyanúgy el is hiszi hogy szerelmes, de esze ágában sincs ilyen lehetőségeket kihagyni (amit említesz) mivel érzi azt, hogy vagy kimagyarázza magát, vagy maximum dobja a barátnője de ezt ő nem hagyhatja ki mert fiatal és neki jár ez még mert érzi a vérében hogy most, ez is egy pillanat ebben a kib@..ott életben amit meg akarok élni!!(talán jogosan, talán nem, manapság sokan akarnak a mának élni, ha érted mire gondolok, miért ne alapon). Lehet hogy szereti a barátnőjét de belül érzi azt, hogy ha még el is hagyja ezért, pár hónapig szar lesz de az élete megy tovább, talál mást. Az ilyen típus is imádja a barátnőjét, de a kapcsolataiba olyan 90% ot visz bele mert a maradék 10% az ami "neki jár" , így érzi magát szabadabbnak.


Vagy a fene tudja, most csak leírtam ami hirtelen az eszembe jutott ezzel kapcsolatban.

De persze ezek alapján nehogy besorold szegény barátod és emiatt veszekedjetek. Dumáljátok meg.

2015. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy valóban sokan ilyenek, nem mindenki. Pl. én sem. Az más kérdés, hogy egyre inkább azt tapasztalom, nem éri meg korrektnek lenni a legtöbb nővel.
2015. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ugyan még le nem dobtam magamról csajt úgy, hogy párkapcsolatban éltem, viszont olyan már történt, hogy visszautasítottam csajt miközben szingli voltam.


Hogy miért? Mert tudtam, hogy egy ordas ribbanc, bár annak ellenére szívesen meghúztam volna... viszont agyonhasznált "termék" nem kell. Ha kapcsolatom van, akkor jellemzően szemellenzős módba kapcsolok és nem nézek semmit, csak az aktuális páromat.

2015. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden férfi ilyen.

Ahogy már írták, elég sok férfi van, aki már a flörtölgetést is kerüli.

2015. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!