Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú/férfi ilyen? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú/férfi ilyen? De most őszintén! 19L

Figyelt kérdés

A szituáció:


Kapcsolatban éltek évek óta.


Rátok mászik egy csaj, akik bejön nektek, és nagyon vonzódtok hozzá szexuálisan.


Mit csináltok?


A barátnőm azt mondta, ilyenkor a pasik agya elborul és nem dobják le magukról a csajt, sőt.


Ezt most komoly? Ennyire nincs a pasikban akarat?

Mennek a farkuk után és kész? Ennyi elég?


A barátom elég flörtölgetős, akkor azon rettegjek, hogy mikor 'kapja el' valaki?


/Gondolom vannak kivételek, legalábbis remélem. Tőlük egyúttal elnézést is kérnék./


2015. júl. 2. 19:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
19%
Bizony, mind ilyenek vagyunk, a pasid is épp prücsköl valakivel, de ne aggódj, ettől még szeret. :)
2015. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
a hűség egy döntés ezt szögezzük le. van aki számára tartalommal bír és komolyan veszi, van aki meg csak dobálózik, hitegeti a másikat vele és semmibe veszi....Ez attól is függ kinek mennyire laza az erkölcse. Én nagyon erkölcsös vagyok és soha de soha nem csalnék meg senkit , (eddig csak engem csaltak meg ) azért mert az én értékrendembe nem fér ez bele, nem vagyok ösztönlény nem vagyok állat h a vágyak vezéreljenek. Ha tiszteled a másikat akkor az a minimum h nem alázod meg és nem hozod ilyen helyzetbe.... Persze sokan teljesen máshogy látják ezt és nekik a lelkiismeretüket nem bántja a megcsalás és semmi empátia, tisztelet nincs bennük .....Ezért mondom azt h ez döntés kérdése , kibe mennyi akarat szorul....Például ott a cigaretta is azt is sokan szívják és többségük számára lehetetlen letenni nem képesek leteni van aki viszont gond nélkül meg bírja állni h ne gyújtson rá ..... Elhatározás kérdése
2015. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Van az a szó, hogy önkontroll...
2015. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden pasi ilyen... sőt, mondok durvábbat, olyan is van, aki nem kezd el flörtölgetni, ha van barátnője :D


Szerintem hülyeség amit a barátnőd állít, a pasikat alacsonyítja le vele, a hűség pedig döntés kérdése.


Egy pasi sem fog hipnózisba kerülni, ha rámászik egy csaj..attól még, hogy kanos és áll a farka, ellen tud állni, akaraterő, szeretet, tisztelet és elkötelezettség kérdése csupán.

2015. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a te barátnőd eléggé rossz véleménnyel van a férfiakról.

Ha szeretek valkit és amúgy minden rendben van köztünk akkor a világ legjobb nőjét is elküldeném.

31F

2015. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezditek visszaadni a férfiakba vetett hitemet, amit ironikus módon ugyanez az oldal rombolt földig.
2015. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

a legtöbb átlagos férfi lehet, hogy "ilyen", DE MIND?!

Ugye, ezt te sem gondolod komolyan 19 éves kislány? xd

2015. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Talán mondjuk ha nem az ujján pörgető BMS-s csávót (régi 316os,amit Németbe utánad dobnak két megvett sörért),aki mellette még ordenáré ,tapló,yolo,swag,laza,úgy néz ki mint egy homokláda,50 kiló,ecsethajú csávókat választanád akkor ez az esetek 100% ban elkerülhető lenne,érdekes módon egyszer sem csináltam ilyet,ugyan abból a marha sok (3?!) párkapcsolatomból eggyiknél volt olyan hogy egy másik csaj is nagyon rajongott értem,de volt eszem és én csak 1et választottam,nem mentem le kufircolni meg fújatni a másik csajhoz,miközben volt barátnőm,mert nekem elveim vannak amiket akkor is betartok ha a föld kettén nyilik és mindenki belezuhan nemtudom érted-e?!Csak az a baj mindig ezeket a csávókat veszitek észre mert ezek jönnek be,ez a menő,trendi,és hadd ne soroljam,akkor miért csodálkoztok amit kapsz cserébe?!Tudod van egy mondás ami mindig igaz : "Mindig a nő dönt!" ,Tehát én mint átlagos csávó és hasonló társaim vagyunk kb 9en a 10böl ,hiába próbálkozunk,ha te ilyen neked 1 ilyen homokvár kinézetü csávókra buksz,mert te fogod eldönteni,hogy ki másszon meg,mi meg elmehetünk a sunyiba...Utána meg jöttök ide sirni gyakorira ,hogy melletted még 3barátnődet döntötte le a pasid mint a Sztálin szobrot...Najó haggyuk mert csak felidegesitem magam igy hajnalban,de azért remélem érted a mondanivalómat!
2015. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Noren1989 ***** válasza:

Nem, nem minden férfi ilyen, kérlek ne általánosíts, míg nem próbáltad mindet.

25/F

Barátodtól meg félhetsz, igen...de a te dolgod;)

2015. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Ha ráparáztatod a srácot- ergo belehajszolod-, tuti félre fog menni.

Enélkül csak 75%.


De úgyse bírod ki, hogy ne kergesd az őrületbe.


Voltam én is 19. :)

2015. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!