Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől válik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől válik egy kezdetben csupán szexről szóló kapcsolat többé?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel akihez nagyon vonzódtam, de mindketten úgy voltunk vele, és meg is beszéltük, hogy szex lesz csak, mert testileg vonzódunk egymáshoz. Mindketten kapcsolatban élünk pont ezért. Viszont mostanában már hiányzunk egymásnak ha nem láthatjuk a másikat pár napig. Ezt ő is mondta meg én is így vagyok ezzel. És többször telefonálunk is egy héten. Félek attól, hogy több ez annál mint aminek indult. Melyik ponttól beszélhetünk többről testi kapcsolatnál? Az én kapcsolatom már a végét járja, viszont azt nem akarom hogy ő kilépjen az övéből. Egyenlőre erről szó sincs, csak félek egyszer elveszítjük a fonalat.
2010. márc. 3. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lelkileg már kötődsz hozzá és ez viszonzott, akkor talán érdemesebb lenne együtt megpróbálni. Hidd el az ő kapcsolata sem jobb a tiédnél, mert te hiányzol neki és veled van szexuális kapcsolata nem a párjával. Bár nem írtad hány évesek vagytok, de gyanítom nem tizenévesek, szóval gondolkozzatok el nem-e jobban megérné együtt. Neked vagy neki van házastársa és gyermeke?
2010. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!