Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a párom?

Figyelt kérdés
Elég xar kapcsolatban vagyok a munkahelyemen a kollégáimmal, ezt most nem részletezném miért, de nagyon bunkók velem. Épp kezdtem volna mesélni, hogy mi volt a munkahelyemen, mondtam hogy az egyik kollégám konkrétan elkezdett cirkuszolni amiért a kész papírmunkákat amiket ő készített el a helyükre tettem, persze még volt ott félkész munka, azokat nem is piszkáltam, DE 1 db ilyen papírt ott felejtettem (nem is láttam mert el volt süllyesztve). A párom erre meg azt mondta, hogy hát igen miért vétek állandóan hibát, az én hibám volt hogy nem láttam azt a papírt és nem vittek ki, jogos volt a cirkusz. Mondom hogy hát épp hogy meg kellett volna köszönnie a nőcinek, hogy elvégeztem helyette a papírozást, hogy mi, a többiek tudjunk haladni. Erre meg azt mondta, hogy jaj én mit jótékonykodok, ez is az én hibám...
2015. júl. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy igen drágaságom meg az is az én hibám, hogy nem tudsz kielégíteni engem a kis f**aszoddal.
2015. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, már vagy fél évvel ezelőtt is feltetted már ezt a kérdést. Azóta úgy látszik nem sikerült megoldani a helyzetet.:D
2015. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Úgy érzi, hogy őt elhanyagolod és próbálja mutatni, hogy őt ez abszolút nem érdekli, ilyenkor bármivel be tud támadni mert jelzi, hogy hahóóó én is itt vagyok kérdezd már meg, hogy mi van velem jól vagyok e. Ezeket többször megkérdezed vagy kicsit figyelmesebb vagy ő is az lesz :)
2015. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rozunlan válasza:
3-asnak igaza van, lehet, hogy ő is mesélne valamit, csak kérdezd meg. Valamint a munkahelyen tényleg nem kell a jótékonykodás, ha nem kérik, mert ha rosszul csinálod meg, te jössz ki belőle rosszabbul, hogy minek nyúltál hozzá.
2015. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!