Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegroham kerülget. A barátom kikészít. Megzakkant? 19L

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány ismerőse. Mert állítása szerint csak egy ismerős.


A minap a barátnőm látta őket beszélgetni, (pedig kértem, hogy hanyagolja a csajt) és szerinte igencsak látszott a barátomon, hogy tetszik neki. Olvadozva nézett rá. Megölelte, megpuszilta, el se akarta engedni.


Nagyon felment a pumpa, azt hittem felrobbanok. A barátnőm teljesen megbízható, szóval 10000%, hogy ez történt. Mellesleg már több embertől hallottam, hogy igen jóban vannak, igen jókat csevegnek kettecskén.


Tegnap nem bírtam magammal és belenéztem a telefonjába.


Sosem töröl semmit, mivel levan kódolva a telefonja. De ilyen grafikus izét kell berajzolni, amit már rég "kilestem".


Na most, mostanság nem írt neki semmit, vagyis mióta kivertem a balhét egyszer, de azelőtt sok erotikus töltetű sms-t váltottak, azaz a barátom irogatott neki mindenfélét. Hogy szép, meg csinos, pedig nem egy nádszál csaj... Meg szexi, felizgatja, olyan jól néz ki...Meg de jó lenne vele, miket csinálnának, lefeküdne e vele?, mert ő (a BARÁTOM) nagyon szeretné.


A barátom 21 éves. A csaj kb. 24-25 lehet. K u r v a ideges vagyok.


Mi a s z a r t eszik rajta? Én egy áltagos csaj vagyok, ez igaz, de az a csaj meg olyan... Nőies, de nem vézna...Én meg igen. A pofám leszakad, hogy mellettem egy ilyen nőre gerjed. Bolond???


Ez csak valami hülyeség nála ugye? Mert a barátnőm szerint, aki elég tapasztalt, úgy néz rá, mint aki majd felfalja...


Adjatok tanácsot. Amúgy mostanában nem írt neki semmit. Sosem töröl ki semmit, szóval tuti.


2015. júl. 7. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

MOST dobd ki AZONNAL!

Hiába sír, ígérget, könyörög (mert fog, ugyanis kényelmes neki a veled való kapcsolat), DOBD A P*CSÁBA! Vissza se nézz.

2015. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. A jóképűek nem csak Neked kellenek, hanem másnak is.
2015. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A csaj szép lány, szóval gondolom azért tetszik neki. A barátom helyes srác, de nem egy macsó, bulizós pasi.


Szerintem nála ez csak egy fellángolás, elmúlik, hisz akkor nem velem tervezne.

2015. júl. 9. 10:22
 14/17 A kérdező kommentje:
Mennyi esély van arra, hogy rendbe jönnek a dolgok????
2015. júl. 9. 10:27
 15/17 omba ***** válasza:

Azt se értem, mi a csoda azon, hogy egy nőies nőre gerjed?


Ami meg az esélyt illeti, - mindegy kire, de ha melletted be tud így indulni egy másik nőre, akkor szerintem ne számolj már vele sokáig.

2015. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hasonló dolgot művelt. Életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy megbocsátottam neki. Te ne kövesd ezt el...
2015. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vond kérdőre!

Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled!


Ismerem az olyat.

A barátom is sokat mesélt egy jó havernőjéről. A lényeg, egyszer lebukott hogy igen sokat nézegette facen a képeit. Után összeraktam én is a képet: szerintem ő próbálkozott a csajnál finoman, de annak nem kellett. De neki utána is tetszett és képes volt a buszon furakodni a közelébe, boldog volt hogy ott van és beszélgetni akart vele. Ezután volt a facees dolog. Hát majd felrobbantam én is. Annyira elfelejtett a buszon, hogy be sem mutatott a csajnak! Pedig másfél éve voltunk akkor együtt! Megszorítottam a kezét és csúnyán ránéztem. Abból értett rögtön. Még mindig élénken van bennem ez a jelenet és a nagy felismerés.


Vond kérdőre! Én egy napig sem szóltam hozzá amikor kibukott belőlem hogy mit képzel magáról! Képzeld el azt mondta a képeknél, hogy mert én nem öltözkodtem ki neki! De egy szóval sem panaszkodott nekem erről, mellesleg mindig "szexi" melegìtőket vett fel.

Én mondtam neki, még egy ilyen és azt leshet nyugodtan akit akar! Engem többet nem ver át!

Azt mondja ő már rá se néz neten senkire. Nem tudom elhinni amúgy neki. Mondtam neki: ja, füstöl az egér netezés végeztével az előzményeknél mi?

2015. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!