Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csak a külső a fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a külső a fontos? Hol az "igazi" szerelem?

Figyelt kérdés

Fő kérdésként egy mondatban nem is tudtam hogy megfogalmazni a problémámat. Problémánkat. 4 éve vagyunk együtt a férjemmel. 1,5 éves a kislányunk. Mostanában sokat vitatkozunk (hogy mitől, fogalmam sincs, az én hozzáállásom nem változott a kapcsolatunkhoz, hozzá, de most kezd, mert fáradok...). Próbáltam normális kommunikálni, higgadtan megbeszélni, de beszólogat, meg vonogatja a vállát, mintha egy 16 éves lázadó fiúval akarnék beszélni anyaként vagy mit tudom én... A kislányunk születése előtt 176 cm és 55 kg voltam. Most, másfél évvel utána 176 cm és 67 vagyok.. Van egy kis "belem". Elkezdtem mozogni, még nem látszik, de igazából mióta szültem, nekem nincs bajom a testemmel. Szeretnék pozitív irányba változni, de hatalmas libidóm lett, nem depiztem a szex, a melleim, vagy akármi miatt, szóval nem tőlem irányult a vacakság. Kérdezgettem azért régóta, van-e valami, ami nem tetszik neki már rajtam, stb. Eddig nem mondott semmit. De egyre visszautasítóbban viselkedik, egyre ritkábban akar szexelni, stb. Tegnap végre közölte: a régi testembe lett szerelmes, így is tetszek neki, de...

Most mi van? Szabályosan rosszul vagyok... Most teperjek utána? Fogyjak le? XD (néztem testzsírszázalékot, testtömeg indexet, és normális!!!) A tornázást, edzést folytatom még, de nem miatta. De ugyanakkor miatta is kéne? Mi a fenét csináljak, hogy kívánjon? Hogy hódítsam vissza? Vagy ez az pont, amikor a kapcsolat rombol, és hátráljak ki belőle én is? :/



2015. júl. 9. 21:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az érzéseidet, hallgasd meg őt is. Az emberek az évek során változnak, ezt nem lehet megállítani. És nálatok nem is szélsőséges változásról van szó. Ez természetes nem lehet egy kapcsolat akadálya. Talán ő az, aki nehezen viseli az "öregedést"? Elképzelhető, hogy saját magával nincs megelégedve és veled kukacoskodik. De ez csak egy elképzelés, vele közösen juthattok megoldásra.
2015. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%

"És nálatok nem is szélsőséges változásról van szó"


Tessék érteni amit írok. Amikor a csajt a férfi felszedte, bőven átlag feletti mondell alkattal rendelkezett. Ebből lett 5 év mulva átlagos testalkat. Ez a férfi számára bizony szélsőséges változás, mert átlagos csajt mindegyik ujjára kaphat, akkor minek maradna a jelenlegi mellett. Az meg, hogy ezt igy nem mellébeszélve közli is, arra enged következtetni, hogy minimum azt gondolja, hogy átlagnál jobb nőt is kaphat, akár holnap.

Ezért írtam, hogy lehet tippelni a kapcsolat hátterére.

Az ide firkáló csajok azért nem vágják miről írok, mert vagy könyvtárbzik, vagy nem nagyon voltak válogatási helyzetben.

Többet kellene kimozdulni, meg kevesebb müllerpétert olvasni.

2015. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Engem zavarna ha sokat változnék alkatilag. Évek múlva is szeretném tartani a súlyomat és edzésben akarok maradni. A barátom ugyanígy szeretné jó formában tartani magát.


Azonban volt, hogy meghíztam 2 hónapra, 169 cm és 65 kg voltam. Akkor szinte észre sem vette, nagyon csinosnak talált és ugyanúgy kívánt, pedig akkor látszott, hogy eléggé felszedtem.

Most már rég óta a megfelelő testsúlyomba vagyok, 169 cm és 56-57 kg.


A lényeg, hogy szerintem rosszul esik neki, hogy te elkönyvelted, hogy nem akarsz lefogyni és ő szinte örökre elvesztette a reményt, hogy megint karcsúbb légy. Ha mondanád, hogy vissza akarsz fogyni, akkor lehet nem is foglalkozna a témával, mert nem lenne olyan ijesztő neki a "nem akarsz változni" kifejezés.


És amíg fiatal vagy, addig nyugodtan teperhetsz, hogy minél jobb formában legyél.


Testalkat miatt nem szerethet ki belőled a barátod, ezt a kevesebb együttlét is okozhatja. Először neki kéne összeszednie magát, "helyrehozni" a szexuális életet, majd elfogadni téged ezzel a súllyal, amíg nem akarsz rajta változtatni.

2015. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te számadatokhoz kötöd a dolgot. Vizuálisan van változás? Kell, hogy legyen, mert valahol ez a természetes.

Ami megütötte a szememet, az ez a mondatrész "a régi testembe lett szerelmes..." Na itt a probléma.

Mióta vagytok együtt, mikor szültél és mennyi idősek vagytok? Úgy talán jobban be tudnám lőni, mi lehet a gond.

2015. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
azt leírtam, h 4 éve vagyunk együtt, 1,5 éves a kislány. én 21, ő 25,5 éves
2015. júl. 10. 17:25
 16/26 anonim ***** válasza:

Noplane 21 evesen 12 kilot felszedni eleg komoly /oke ertem, gyerekszules, de ettol fuggetlenul nem sok jot vetit elore. /

Egyebkent meg tul fiatal a csoka ahhoz, hogy ekkora arca legyen /azt hittem harminc feletti/ mar ami a valodi erteket illeti a csajok szemeben /persze lehet szupermagas, meg jokepu/

Ennek ellenere el tudom kepzelni, hogy ti ketten elhamarkodtatok ezt a hazassag, meg gyerek dolgot /es most finoman fogalmaztam/

2015. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem elég ijesztő. 19 éves vagyok és ha belegondolok te egy évre rá már teherbe estél, vagy még a 19. életévedben. Én ebben a korban nem tudnám elképzelni, hogy babánk legyen, pedig 3 és fél éve együtt vagyunk, ijesztő gondolat. Majd 5-6 év múlva.


Talán ez a korai házasság sem tesz jót a kapcsolatnak.

2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem ezért nem írtam kort. Elképesztő itt a bagatellizáció.
2015. júl. 10. 19:53
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Mi ebben a bagatell? Manapsag azok akik ilyen fiatalon hazasodnak, 5 evnel tovabb ritkan huzzak. Nezz nyugodtan utan utana a statisztikaknak.

Nezd a pasid fizikailag 25 35 kozott csucsformaban van/lesz /ha sportol 40 ig/

Ha elhizol, le fog lepni. Ez tuti.

2015. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez a történet rég nem a kilókról szól, kérdező. Egybekeltetek, mert jó volt a szex. Közben változtatok. Ne mondd, hogy te nem, mert nem igaz. Midenki változik, legfeljebb önmagán nem veszi észre. Két ember, ha nincsenek napi szinten intim, bensőséges kontaktusban, óhatatlanul két irányba fog változni. Ergo eltávolodnak egymástól. Közben jött egy baba is, aki EBBEN a történetben további távolító tényezőként szerepel. Kevesebb idő, kevesebb törődés jutott egymásra. Nem tudom,, anyagi szempontok mennyire játszanak, nem is akarok a zsebetekben turkálni. De egy biztos. Nagyon össze kell kapnotok magatokat, ha ebből még valaha is működő házasságot akartok csinálni. Ha a férjed ebben nem partner, akkor viszont belegebedhetsz, egyedül nem fogod tudni helyrerántani.
2015. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!