Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csak a külső a fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a külső a fontos? Hol az "igazi" szerelem?

Figyelt kérdés

Fő kérdésként egy mondatban nem is tudtam hogy megfogalmazni a problémámat. Problémánkat. 4 éve vagyunk együtt a férjemmel. 1,5 éves a kislányunk. Mostanában sokat vitatkozunk (hogy mitől, fogalmam sincs, az én hozzáállásom nem változott a kapcsolatunkhoz, hozzá, de most kezd, mert fáradok...). Próbáltam normális kommunikálni, higgadtan megbeszélni, de beszólogat, meg vonogatja a vállát, mintha egy 16 éves lázadó fiúval akarnék beszélni anyaként vagy mit tudom én... A kislányunk születése előtt 176 cm és 55 kg voltam. Most, másfél évvel utána 176 cm és 67 vagyok.. Van egy kis "belem". Elkezdtem mozogni, még nem látszik, de igazából mióta szültem, nekem nincs bajom a testemmel. Szeretnék pozitív irányba változni, de hatalmas libidóm lett, nem depiztem a szex, a melleim, vagy akármi miatt, szóval nem tőlem irányult a vacakság. Kérdezgettem azért régóta, van-e valami, ami nem tetszik neki már rajtam, stb. Eddig nem mondott semmit. De egyre visszautasítóbban viselkedik, egyre ritkábban akar szexelni, stb. Tegnap végre közölte: a régi testembe lett szerelmes, így is tetszek neki, de...

Most mi van? Szabályosan rosszul vagyok... Most teperjek utána? Fogyjak le? XD (néztem testzsírszázalékot, testtömeg indexet, és normális!!!) A tornázást, edzést folytatom még, de nem miatta. De ugyanakkor miatta is kéne? Mi a fenét csináljak, hogy kívánjon? Hogy hódítsam vissza? Vagy ez az pont, amikor a kapcsolat rombol, és hátráljak ki belőle én is? :/



2015. júl. 9. 21:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Miquel, valami ilyen választ vártam, hogy el tudjak gondolkodni... :)

A többieknek is köszönöm a választ. De akik azt mondják, hogy igenis elhízottnak számítok 67 kilóval :D :D :D Azoknak üzenem, hogy én csak szerettem volna hinni abban, hogy a házasságot nem a külső tartja fent :D És elég szomorú, hogy sokan ezen a véleményen vagytok.

2015. júl. 10. 23:28
 22/26 A kérdező kommentje:

"Ez a férfi számára bizony szélsőséges változás, mert átlagos csajt mindegyik ujjára kaphat, akkor minek maradna a jelenlegi mellett."


A 12-es válaszolónak üzenem, hogy elég szomorú, ha valaki ezért váltja le a kapcsolatát. Ennél többet nézek ki a férjemből, és egy házasságból. Fordított helyzetben én sem lépnék ki, mert ott a szerelem, a közös múlt, közös jövő, tisztelet, szeretet, odaadás, harcok, győzelmek. Akkor mégis ki nem sz___rja le, hogy van még miből válogatni? Rövid távra lehet, de hosszú távra nem hiszem, hogy valaki mással köti magát össze kilókért, külsőért...

2015. júl. 10. 23:31
 23/26 anonim ***** válasza:
29%
Te tudod, de en a helyedben nem fogadnek ra nagy penzeket.
2015. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatalon és túl hamar jött nálatok a baba. És amit mondtam, hogy megütötte a szememet, az a bizonyos "szerelmes a testembe" mondat volt. A párod éretlen és szó nincs nála szerelemről. A külsődért bolondult, most pedig, hogy felszedtél 12 kilót és ráadásul már anya is lettél, nem tud mit kezdeni a helyzettel. Megmondom őszintén, nagy jövőt nem jósolok nektek. Ebben a kapcsolatban épp az érzelem az, ami nincs jelen. Legalábbis a párod részéről biztosan. Apás szülés volt?
2015. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Még annyit: Nem gondolnám, hogy 67 kilósan elhízott vagy, hacsak nem vagy 150 cm. Azt viszont gondolom, hogy egy 12 kilós különbség jelentős, ami kizárt, hogy nem látszik. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ebben a kapcsolatban te lennél a nagyobb probléma. Sokkal inkább az, amit fentebb írtam.
2015. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Választhatna mást is, aki vékony, szexi, de te kellesz neki, mert téged szeret. A vékony alkat jobban tetszik neki, ezért akarja, hogy a nô, akit szeret, vékony legyen, mert TÉGED akar kívánni.

Ha lenne barátnôm, és egy idô után lefogyna mondjuk 60 kg-ról 47-re (csak hasamra ütöttem), és nekem nem jönne be egy darab csontba rakni a farkamat, és nem is akarnék mást keresni, mert ôt szeretem, akkor bizony én is megkérném, hogy változtasson. Ha nem akar, elfogadnám, de nem örülnék neki, nem dicsérném meg ezért, és nem is kívánnám ennyire. Persze szélsôséges példa, de ez az igazság.

2015. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!