Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Miért ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés
A következő a dolog: A barátom 36 éves, én 26 vagyok. Szeretem őt. Egy éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk. Állandóan összekapunk valamin. És rájöttem, ez azért van, mert egyszerűen nem érzem magam biztonságban mellette. Ha a jövővel kapcsolatban kérdezem őt,a válasza mindenre a NEM TUDOM. Kérdeztem,szeretne-e gyereket,családot. Mert én erre vágyom. Persze, nem most azonnal. Csak hogy tervben van-e neki. Nyilván én sem akarok egy év után. De szerintem jogom van tudni,hogy meddig tervez velem. Mik a vágyai? a válasz NEMTUDJA. hát hogy lehet valaki ilyen?? És nem hinném, hogy csak velem ilyen. Azt mondja,szeret,de ő egész életében ilyen volt. Sosem tudta mit akar. De azt meg nem fogadja el amit én akarok. Mit lehetne tenni egy ilyen emberrel?
2015. júl. 10. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Vagy elfogadod, vagy lelépsz. Megváltozni nem fog.
2015. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát nem lehet vele semmit tervezni! HÁt hogy lehet így élni? hogy lehet hogy semmilyen gondolat nincs a fejében?
2015. júl. 10. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen nem akar elköteleződni. Egyre több férfinek jön meg az esze és felismerik a házasság veszélyeit.
2015. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze,ez hülyeség :D majd akkor kihal az emberiség, mert a férfiak nem akarnak gyereket? Nem, az élet nem így működik.
2015. júl. 10. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg megpróbálhatod, hogy mondod neki, most szeretnél gyereket (még ha nem is így van). Reakciójából látni fogod, hogy mi a helyzet. Arra nem válaszolhatja, hogy nem tudja :)
2015. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk ugyan más a felállás, de az én párommal is kicsit hasonló a helyzet a tiédhez. Hiába kérdezem hogyan tervezi a jövőjét, mindig ugyanaz a semmi a válasz, terelés, kifogások, meg h nem tud tervezni olyan előre. Eléggé idegesít már engem is a dolog, mert ezzel az én időmet is húzza. Persze férfiként könnyű...
2015. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akar veled közösen tervezni, akkor bizony ennek a kapcsolatnak előbb-utóbb lőttek. Vele maradhatsz, de valószínűleg nem leszel maradéktalanul elégedett az életeddel. Még az sem érdekli te mit akarsz. Valóban olyan nagy az a szerelem, hogy megérí egyhelyben toporogni?
2015. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismét egy naiv kislány aki elhitte, hogy nem is azért szedi fel egy idősebb pasi mert jól mutat mellette és kompenzálni kell.


Pontozz le nyugodtan, de elvan, mert van fiatal ropogós punci, de ennyi, semmi több

2015. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!