Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rajtam vezeti le a feszültségét?

Figyelt kérdés

7eve együtt vagyunk de csak 4eve élünk együtt"külföldön"párom dolgozik mint szakács.En nem dolgozom"hivatalos papir"hiánya miatt.

Párom reggeltől késő estig dolgozik.Felvetődött nalunk a házasság téma"2eve"azota semmi...igy dolgozni sem tudok.

Gyereket szeretnek "4eve"az is tárgytalan.reggeltől -estig egyedul vagyok a négy fal között.(ez nekem sem jo igy) sajnos a párom nen veti meg a zöld cigit sem.Problemam nem vagyunk közös nevezőn teljesen más az élet celunk.nekem csalad neki sok penz.munka.h.nagyon sok stressz feszültség éri amit persze otthol vezet le.olyankor nem jo hozzá szólni ugyanis csak ordibál.En nagyon szeretem de ezt már nem fogom bírni sem sokaig,mindig azon agyalok milyen napja volt hogy jön haza?probaltam vele megbeszélni válasza:nem ram haragszik es nen engem akar megbántani.megbeszéltük esküvő utan dolgozok én is es munka.h.tud váltani es nen is kell Ennyit dolgoznia....4ev alatt nem volt "idő"egy gyors nem kiadós esküvőre sem.Fejébe vette hogy költözünk Hollandba ott esküvő nelkul is tudunk dolgozni stb ott jobb lesz...de könyörgöm hogy menjek vele hollandba Amsterdam közelébe amikor napi 3.4.szal cigit otthol is elsziv?"ebből is rengeteg vitánk volt"...most a problema vagy megyek es egyutt maradunk vagy nem es költözok haza magyar.o ra.ahol anyámnak sincs boldog nyugodt parkapcsolata. Tesóm albérletben lakik 3gyerekkel.joforman hova sincs mennen.senkire nem számíthatok.nem a munkval van a bajom sot orulnek ha dolgozhatnek!vita hetente2x3x forul elő...ha ez a düh kirohanása nem lenne akkor problémám se lenne.Ti mit tanacsoltok?

Parom28eves en27



2015. júl. 11. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én már a 2. külföldi országban élek, Belgiumban pl.én is csak magyaroknál tudtam feketén baby-sitterkedni, de elég jól kerestem vele. Kezdetnek az is jó, aztán meglátod nem-e érdemes később mégis országot váltani.
2015. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ismerek egy csajt,aki kb ugyanebben a helyzetben volt,mint te.Ő otthagyta a párját ennyi év után,sok volt a vita,a zöld cigi,úg gondolta,ezzel a pasival nem fog tudni családot alapítani.Te se leszel fiatalabb,ne pazarold el az idődet.Ez a lány azóta már más pasival van,akivel nagyon boldog és közös jövőt terveznek...
2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem költözz vissza Magyarországra. Lehet, hogy először nehéz lesz egyedül, de hosszútávon jobban jársz. Sok jót nem várhatsz egy ilyen férfi mellett. És még az is lehet, hogy ha rászánod magad a változtatásra, a párod észbe kap, és ő fog küzdeni a kapcsolatotokért. Szerintem azt hiszi, hogy ő bármit kitalál, te majd igazodsz hozzá.

Még fiatal vagy, szóval simán találsz magadnak mást. Lehetsz még boldog, mert most nem vagy az.


Azóta változott valamit a helyzet?

2015. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!