Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Csak nekem fontos Ő? Vagy ilyen a neveltetése? Vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Szombaton volt a barátommal az évfordulónk. Első év. Először is, már annyira megismertem, hogy tudtam, hogy nem fog venni semmit. Illetve éreztem. Eddig minden fontos ünnepet leszart. Illetve úgy látszik csak nekem fontos. Névnapomra vett ajándékot, de együtt voltunk aznap és nem volt nála az ajándékom, de legalább mondhatta volna hogy boldog névnapot, vagy lemegy a boltba és vesz egy csokit. De nem. Utána valentin nap. Én készültem, ő semmit... Persze akkor is sírtam, hogy hogy lehet ilyen. Gondoltam, hát oké, nem mindenki ünnepli. Jött a nőnap. Hát arra sem vett egy rohadt szál virágot nekem. Akkor is elsírtam neki, hogy figyeljen már oda rám egy kicsit, mert jól esne egy kis kedvesség. Jött az évforduló és gondoltam, "megleckéztetem". Csináltam neki karkötőt, és vettem egy nyakláncot magamnak, és odaadtam neki mindkettőt, és mondtam, hogy azért adom, hogy legyen mit adnia nekem.


Persze meglepődött. Meg azt mondta, ő nem számított rá, hogy veszek ajándékot.


Na most. Megint alig bírtam ki, hogy ne sírjam el magam, mert ez nagyon rosszul esik nekem, hogy én minden ünnepre készülök, szülinapjára is, és ő meg egyszerűen leszarja az egészet.

Kérdeztem tőle, hogy nem szokás nálad ilyeneket csinálni?

Azt mondta, hogy az ő családjában nem szokás nőnapon virágot venni, és hogy évfordulóra sem vett eddig semmit egy lánynak sem (illetve úgy tudom, egy barátnője volt eddig). Meg hogy ő nem ünnepli a névnapot. De többször szóltam neki, hogy nekem ezek igenis fontosak, és mindig elmondja hogy majd figyel rá, de a következő alkalommal megint elfelejti. :( nagyon szomorú vagyok emiatt.



2015. júl. 13. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Az Én mostani párom ugyan ilyen! a kapcsolatunk elején kaptam 1-2 virágot, most már semit, csak kifogásokat. Én is rengeteget sírtam, és veszekedtem is vele, de LE SE SZARTA!!!! Ő neki a nénap nem névnap, se a szülinap, se a nőnap, se a valentin nap. Most ott tart a kapcsolatunk, hogy égjobban leszar mint akkor. ással van, amikor együtt lehetnénk, ne foglalkozik velem, nem kedveskedik, max akkor ha sexelni akar, de akkor is csak olyanokat h de jó segged van, meg se szép vagy, tetszel... Én meg örülök neki mint majom a farkának és lefekszem vele, aztán minden a régi. Most ott tartunk, hogy miatta kitelem van, nincs munkám, és nem enged el sehova! Erőszakkal visszatart ha el akarok menni az ismerőseimmel találkozni. Őgy kell kiszöknöm, vagy akkor amikor ne figyel.


És most vagyok úgy vele, hogy ennyi volt. Nem kell neke olyan pasi, aki NEM TESZ BOLDOGGÁ! Te se hagyd, később még rosszabb lesz csajszi! el sem tudod képzelni hogy mennyit sírtam ez miatt! Egy nőt boldoggá kell tenni, mert ha nem, akkor lelki beteg lesz, és idegileg is elég szar állapotba kerül. Én most 40 kg vagyok.... Ez kell neked is? Nem utasítgatni akarlak, de hidd el jobb lesz ha most lépsz. Én 5 éve vagyok együtt vele, 4,5 éve élünk együtt, de voltak különköltözések... Gondolkozz csajszi, szar kimondani, de Te többet érdeelsz. Olvasd el az én régebben feltett kérdése, ugyan ez volt az én bajom is, és a válaszokat is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Vigyázz magadra, mert belőled csak egy van! Puszi

26/L

2015. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Saját tapasztalat, ha az ember fontosnak tartott dolgokban sokszor kiábrándul a párjából, ott lassan vége lesz. Kihűl minden csak a sajnálat marad, azzal meg nem lehet sokra menni.
2015. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy nem érti, hogy én miért elégedetlenkedek, mert hogy ő szeret engem, és hogy nem is érdekli más lány. Úgy érzem, már ezek a csalódások, valahogy nyomot hagynak a szívemben, és egyre kevésbé szeretem őt. Inkább mostmár csak a ragaszkodás maradt meg bennem. És ez után az évfordulós dolog után nem tudtam vele szexelni, mert egyszerűen nem kívántam őt... Pedig előtte sosem volt ilyen.
2015. júl. 13. 13:13
 14/24 A kérdező kommentje:
Az évforduló napján, a történtek után meg tök kedves volt, kérdezgette mit akarok csinálni. Meg látszott, hogy a kedvemben akar járni. De másnapra mintha semmi sem lett volna abból a kedvességből. Tudom, hogy nem ezt érdemlem, és szerintem ezek nem nagy kérések... Csak eléggé olyan helyzetben vagyok, hogy fél éve együtt lakunk és most nem tudom hova költözzek. Tudom, hogy ennek nem kéne kifogásnak lennie. De ez a helyzet.
2015. júl. 13. 13:15
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát csajszi, ugyan ezt éreztem/érzem én is... Kiábrándulást, de olyan sokszor újra próbáltam már... Én vagyok az 5 éves kapcsis, aki úgy járt mint te... Szörnyű érzés, ha vele maradsz és kis örömöt szerez, akkor felvillanyozódsz. És újra szeretni fogod. velem is ezt tette, hol eltávolódtam, hol magához húzott... Szörnyű érzés, kívánom hogy minél előbb sikerüljön döntened. Hidd el ne lesz jobb, ha a kapcsolat elején ilyen, akkor később SOKKAL SOKKAL rosszabb lesz. :'( Lesznek még álmatlan átsírt éjszakáid...
2015. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, kicsit gyerekes ez az egész.


Régebben én is ilyen ünneplős kislány voltam, de ebből kinőttem már. Nem fogok minden hónap xedikén könnybe lábadó szemmel merengeni azon, hogy 46 hónapja jöttünk össze.


Valentinnapot, nőnapot nem üljük meg. Mi minden nap vagyunk olyan odafigyeléssel egymás felé, hogy ne legyen erre igényünk. Szülinapot, Karácsonyt ünneplünk ajándékkal, semmi mást. Névnapot max. egy sütivel, beülünk egy kávézóba. Hogy mikor van az évfordulónk, arról gőzünk sincs, valahogy egy bizonyos hónap vége felé jöttünk össze, de egyikünk se tudja, melyik nap. Nem is fontos. Talán majd a házassági évfordulót, ha lesz esküvőnk.


Szóval kár ezen ennyit kattognod, ha náluk más a családi hagyomány, akkor nyugodj bele. Ez tényleg önmagában nem jelenti, hogy ne szeretne. De ha ezen nem tudsz túllépni, akkor rá fog menni a kapcsolatotok.

2015. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, ez nem kinövés kérdése, hanem igény változás. Te elfogadtad azt, hogy a te párod nem lep meg pl nőnapon egy szál virággal sem, ezt úgy rendezed le, hogy nincs is igényed rá, tehát rendben van. Ez is egy megoldás. De ha a kérdezőnek erre igénye van, az miért is gyerekes dolog? Ez épp olyan, hogy van olyan nőismerősöm, akinél nem számít ha a férje félredugványoz, mert úgyis hozzá megy haza. Van akinél ez teljesen kizárt, hogy így éljen. Most akinél ez kizárt, akkor az pl nem elég toleráns, nem eléggé szereti a párját?
2015. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sejtem, hogy nem szeret engem eléggé. De ezt mondtam is neki, és emiatt tök rossz érzésem van, hogy én tényleg az ég világon mindent megteszek érte, és mégsem szeret annyira, mint amennyire szeretném. Hát mi kéne még a férfiaknak?
2015. júl. 13. 13:30
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

" miért is gyerekes dolog?"


Miért is? Mert az életben nem ezek a fontos dolgok. Mert volt már olyan bájgúnár pasim, aki ugyan mindig látványos és tökéletesen időzített, elegáns ajándékokkal lepett meg, mégis rohadt az egész kapcsolat, és hiába örömködtem lányos zavarban, ha mellettem még egy másik városban tartott egy másik barátnőt és akit tudott, meghúzott közben. Mostmár csak nevetek rajta. Nem az ünnepektől lesz szép egy kapcsolat. Hanem attól, hogy hétköznapból is tudunk-e ünnepet csinálni. Hogy ha később érek haza, akkor tiszta konyha és finom vacsora vár-e. (Persze fordítva is.) Férfi létére nem derogál neki megcsinálni. És igen, időnként meglep valamivel, csak úgy. Lehet, hogy csak egy szem bonbonnal, vagy elém jön munkába. És meg lehet bízni benne, lehet rá támaszkodni. Ezek sokkal fontosabbak, mint egy vacak Valentinnap. Tehát ha a kapcsolat jó, úgy értem, igazán jó, akkor szerintem gyerekes és felszínes dolog az ünnepeken nyűglődni.

2015. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
utolsó, én is gondolnám így a dolgokat, HA lenne ilyen. Mert magától soha nem lep meg SEMMIVEL. Ezért érzem úgy, és ezért akadok ki, hogy legalább ünnepeken vegyen egy csokit nekem!
2015. júl. 13. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!