Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Csak nekem fontos Ő? Vagy ilyen a neveltetése? Vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Szombaton volt a barátommal az évfordulónk. Első év. Először is, már annyira megismertem, hogy tudtam, hogy nem fog venni semmit. Illetve éreztem. Eddig minden fontos ünnepet leszart. Illetve úgy látszik csak nekem fontos. Névnapomra vett ajándékot, de együtt voltunk aznap és nem volt nála az ajándékom, de legalább mondhatta volna hogy boldog névnapot, vagy lemegy a boltba és vesz egy csokit. De nem. Utána valentin nap. Én készültem, ő semmit... Persze akkor is sírtam, hogy hogy lehet ilyen. Gondoltam, hát oké, nem mindenki ünnepli. Jött a nőnap. Hát arra sem vett egy rohadt szál virágot nekem. Akkor is elsírtam neki, hogy figyeljen már oda rám egy kicsit, mert jól esne egy kis kedvesség. Jött az évforduló és gondoltam, "megleckéztetem". Csináltam neki karkötőt, és vettem egy nyakláncot magamnak, és odaadtam neki mindkettőt, és mondtam, hogy azért adom, hogy legyen mit adnia nekem.


Persze meglepődött. Meg azt mondta, ő nem számított rá, hogy veszek ajándékot.


Na most. Megint alig bírtam ki, hogy ne sírjam el magam, mert ez nagyon rosszul esik nekem, hogy én minden ünnepre készülök, szülinapjára is, és ő meg egyszerűen leszarja az egészet.

Kérdeztem tőle, hogy nem szokás nálad ilyeneket csinálni?

Azt mondta, hogy az ő családjában nem szokás nőnapon virágot venni, és hogy évfordulóra sem vett eddig semmit egy lánynak sem (illetve úgy tudom, egy barátnője volt eddig). Meg hogy ő nem ünnepli a névnapot. De többször szóltam neki, hogy nekem ezek igenis fontosak, és mindig elmondja hogy majd figyel rá, de a következő alkalommal megint elfelejti. :( nagyon szomorú vagyok emiatt.



2015. júl. 13. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
Te felköszöntötted őt férfinapon? Ja, hogy azt sem tudtad van ilyen? Na erről ennyit...
2015. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, félreolvastad a kérdésem. Te adsz neki ajándékot az ünnepekre?
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
igen, én adok neki mindig, és készülök rá már hetekkel ezelőtt. Ezt leírtam.
2015. júl. 13. 15:07
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy le lettem pontozva, mikor egy ismerősöm esetét írtam le. Nem tehetek róla, hogy náluk így alakult. Ahhoz képest meg aki visszakérdezett arra, hogy a kérdező szokott e ajándékozni (magyarul nem fogta fel a kérdést, azt meg nem lett lepontozva) érdekes a mai emberek gondolkodása. Ilyenkor mondom azt, h mindenki egye meg amit főzött azt jóidő!
2015. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!