Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek a helyemben? Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy megtaláltam a számomra tökéletes férfit. Nálam minden téren 10/10, viszont én csak egy szürke kisegér vagyok hozzá képest. Bármikor találhatna nálam jobbat. Nem akarom elveszíteni, és nagyon félek attól hogy nem vagyok neki elég érdekes. Kb. féltékeny vagyok mindenkire pasikra nőkre egyaránt, mert úgy érzem hogy el akarják venni tőlem. Már kb. nem is szerelem hanem valami beteges függés, amit érzek iránta. Szerintetek mit kéne tennem?

21/L


2015. júl. 15. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked megnézésre ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízol meg a másikban.

Te önbizalom hiányos vagy és félsz, hogy nem vagy neki elég jó. Pedig tévedsz!

Ha nem lennél neki elég jó, akkor nem is lenne veled! :)

2015. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet. Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam, azt éreztem hogy a párom túl jó nekem és hogy bárki mással is lehetne, rengeteg lány barátja van akik ráadásul csinosak és legtöbbjük legalább egyszer már tetszett neki. Másfél év alatt viszont sikerült azt megtanulnom hogy ha eddig sosem élt vissza a bizalmammal, akkor tényleg én kellek neki és a többiek csak barátok. Te is próbálj meg erre úgy gondolni, a barátai kétlem hogy szét akarnának szakítani titeket, ha meg mégis azt érzed akkor mutasd meg hogy milyen boldoggá tudod tenni a párod, és ha ő fontos nekik akkor nem fognak ellened "játszani".
2015. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!